Европейська та евроатлантична інтеграція України

Европейська та евроатлантична інтеграція України

E-mail Печать

Представництво Європейського Союзу в Україні пропонує довідник "Навчатись в Європі"

alt alt
E-mail Печать

news/2015/2015_04_28-1.jpg
Представительство Европейского Союза в Украине в сотрудничестве сУкраинским образовательным центром реформ провели двенадцатую сессию Школы европейских студий в Украине (EU Study Days in Ukraine), состоявшейся 22 - 26 апреля 2015 в Херсоне и ориентированную на участников из южных регионов Украины.

В 12 сессии Школы приняли участие более 35 студентов, аспирантов и выпускников, из которых 12 представляли Национальный университет «Одесская юридическая академия».

Школа дала возможность украинским студентам и выпускникам вузов:

Читать полностью
E-mail Печать

news/2014/2014_11_14a-1.jpg
14 листопада 2014 року студенти різних факультетів, аспіранти та молоді викладачі кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія»взяли участь у засіданні Стратегічного дискусійного клубу «ЄС, НАТО…Що посилить безпеку України?», присвяченому питанням національної безпеки України та європейській інтеграції.

Для участі в заході в якості експертів були залученні провідні міжнародні та українськи експерти, дипломати країн-членів ЄС. Разом з експертами, громадськими активістами, журналістами та представниками академічної спільноти студенти взяли участь у обговорені найголовніших питань національної безпеки України, від вирішення яких залежить її стратегічний розвиток.

Читать полностью
E-mail Печать

Навчальний курс «Кордони Європи» на 2013-2014 навчальний рік
Тематика навчального курсу

E-mail Печать

Навчальний курс «Кордони Європи» на 2012-2013 навчальний рік.
Тематика навчального курса

Страница 1 из 3

Главная