Викладачі кафедри

e-mail Друк

cgu/gr_process/minchenko.jpg
Мінченко Раїса Миколаївна

завідуюча кафедрою цивільного процесу, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України
cgu/gr_process/ermolaeva.jpg
Єрмолаєва Вікторія Оскарівна
Доцент

Закінчила Одеський Національний Університет ім.Мечникова, юридичний факультет. З 1977 по 1997 працювала викладачем на кафедрі цивільного права та процесу ОHУ ім.Мечникова. З грудня 1997 - доцент кафедри цивільного процесу ОНЮА (НУ «ОЮА»). Є співавтором більш ніж 7 підручників і має безліч публікацій. Сфера наукових інтересів: доведення і докази в цивільному процесі України, процесуальні особливості розгляду сімейних справ.cgu/gr_process/gongalo.jpg
Гонгало Реґіна Францівна
К.ю.н., доцент

Закінчила юридичний факультет ОНУ ім..Мечникова у 1997 році. З 1998 по 2001 рік працювала на кафедрі цивільного права ОНЮА (НУ «ОЮА»). У 2000 році захистила кандидатську дисертацію на тему:« Суперфіцій у римському праві та його рецепція у сучасному цивільному праві України».З 2002 року – доцент кафедри цивільного процесу. Має численну кількість публікацій, постійно приймає участь у науково практичних конференціях, є співавтором багатьох наукових посібників.cgu/gr_process/chvankin.jpg
Чванкін Сергій Анатолійович
к.ю.н., доцент

В 2002 році закінчив Одеську національну юридичну академію. В 2006 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему “Добровільне представництво у цивільному процесі”.Сфера наукових інтересів – учасники цивільного процесу, фіксування цивільного процесу, представництво в цивільному процесі, докази і доказування. Має понад 40 публікацій. На посаді асистента кафедри працював з вересня 2004 року, на посаді доцента кафедри працює з вересня 2008 року, з 13 листопада 2008 року – суддя Суворовського районного суду м. Одеси.


cgu/gr_process/volkova.jpg
Волкова Наталія Василіївна
К.ю.н., доцент

У 2003 році закінчила судово-прокурорський факультет Одеської національної юридичної академіі(НУ «ОЮА»).В 2008 році захистила дисертацію на тему «Цивільно-правові засоби індивідуалізації фізичних осіб».


cgu/gr_process/andronov.jpg
Андронов Ігор Володимирович
К.ю.н., доцент

Закінчив факультет цивільного права та підприємництва ОНЮА (НУ «ОЮА»). З 2004 року працює на посаді асистента кафедри цивільного процесу. У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Рішення суду першої інстанції в цивільному процесі України». З 2008 року працює на посаді доцента кафедри цивільного процесу ОНЮА.


cgu/gr_process/ostrovskaya.jpg
Островська Людмила Анатоліївна
К.ю.н., доцент

У 1997 році закінчила Одеську середньо-освітню школу № 68 зі срібною медаллю. У 2003 році закінчила Одеську національну юридичну академію, отримавши червоний дипломом магістра права. У 2007 закінчила стаціонарну аспірантуру Одеської національної юридичної академії та у 2008 році захистила дисертацію за темою: «Непрямі (похідні) позови: міжнародний досвід та законодавство України». З 2006 року має адвокатську практику. З 2007 року працює викладачем (доцентом) кафедри цивільного процесу Одеського національного університету «Одеська юридична академія».


cgu/gr_process/tripul'skiy.jpg
Трипульський Григорій Якович
К.ю.н., доцент

З 2001 року викладач кафедри цивільного процесу НУ «Одеська Юридичка Академія».
Тема диссертації: "Процесуальні особливості розгляду справ щодо особистих немайнових прав батьків і дітей".


cgu/gr_process/sokolyanskiy.jpg
Соколянський Дмитро Вікторович
К.ю.н., доцент

У 1999 році закінчив з відзнакою Одеську національну юридичну академію (НУ «ОЮА»). У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Договір утримання в цивільному праві України». З 2010 року - доцент кафедри цивільного процесу.


cgu/gr_process/stoyanova.jpg
Стоянова Тетяна Анатоліївна
К.ю.н, доцент

У 2007 році закінчила Одеську національну юридичну академію (НУ «ОЮА»). У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Процесуальні особливості розгляду справ про усиновлення громадянами України”


cgu/gr_process/golubtsova.jpg
Голубцова Олена Олександрівна
Ст.викладач

Випускниця юридичного факультету ОНУ ім.Мечникова. З вересня 1994 року була викладачем ОНУ. З 1997 року працює  старшим викладачем кафедри цивільного процесу НУ «ОЮА».Тема дисертаційного дослідження : «Інститут третіх осіб у цивільному процесі України».


cgu/gr_process/solomahina.jpg
Соломахіна Олена Миколаївна
Ст.викладач

У 1986 році закінчила юридичний факультет ОДУ ім. Мечникова, потім продовжила роботу асистентом на кафедрі цивільного права та процесу. З 1997 року працює на посаді старшого викладача кафедри цивільного процесу Одеської національної юридичної академії (НУ «ОЮА»). Сфера наукових інтересів і досліджень - вивчення традицій і новацій в регулюванні цивільно-правових способів охорони і захисту нотаріальних правовідносин за законодавством України.


cgu/gr_process/tsal-tsalko_1.jpg
Цал-Цалко Юлія Юліївна
К.ю.н., асистент

У 2007 році з відзнакою закінчила Одеську національну юридичну академію, отримала диплом магістра права. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Процесуальні особливості розгляду спорів щодо поділу спільного майна подружжя».


cgu/gr_process/mojarovskaya.jpg
Можаровська Катерина Володимирівна
асистент

Закінчила судово-адміністративний факультет Одеської національної юридичної академії. З 2008 року - аспірантка заочної форми навчання, асистент кафедри цивільного процесу. Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук: «Позов у кримінальному судочинстві: цивільно-процесуальні аспекти». Основне місце роботи: начальник юридичного відділу Одеської національної юридичної академії.


cgu/gr_process/neklesa_1.jpg
Неклеса Юрій Володимирович
асистент

У 2006 р. з відзнакою закінчив Одеську національну юридичну академію, факультет адвокатури.(НУ «ОЮА»). З 2006 р. по 2010 рік був аспірантом кафедри цивільного процесу із навчанням в заочній аспірантурі та займався написанням кандидатської дисертації на тему «Принцип змагальності та диспозитивності в цивільному процесі України». З 2007 року по теперішній час є асистентом кафедри цивільного процесу.
cgu/gr_process/karpov.jpg
Карпов Роман Валерійович
асистент

Закінчив юридичний факультет Одеського Національного Університету імені І.І.Мечникова. Має другу вищу економічну освіту.  З 2010 року працює на посаді асистента кафедри цивільного процесу НУ «ОЮА».Сфера наукових інтересів: цивільно-правове регулювання цінних паперів.


cgu/gr_process/iliopol.jpg
Іліопол Інна Михайлівна
Ст.лаборант, асистент

Закінчила Одеську національну юридичну академію (НУ «ОЮА»). З 2008 року є асистентом кафедри цивільного процесу. Тема дисертаційного дослідження: «Апеляційне провадження в цивільному судочинстві в контексті судової реформи».


cgu/gr_process/kazakov.jpg
Казаков Юрій Юрійович
Асистент

Закінчив факультет цивільної та господарської юстиції НУ «ОЮА». З 2009 року працює на посаді асистента кафедри цивільного процесу. Тема дисертаційного дослідження «Особливості розгляду судом справ про розкриття банківської таємниці». Знаходиться в процесі отримання другої вищої економічної освіти.


cgu/gr_process/yanitskaya.jpg
Яніцька Інна Анатоліївна
асистент

У 2005 році закінчила Одеську національну юридичну академію(НУ «ОЮА»). Тема дисертаційного дослідження «Опіка і піклування, як форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування."


cgu/gr_process/poltavchuk.jpg
Полтавчук Юрій Олексійович
асистент

Закінчив факультет цивільної та господарської юстиції Одеської національної юридичної академії(НУ «ОЮА»)  у 2009 році. Магістр права. Тема дисертаційного дослідження «Цивільний процес України та США: порівняльно-правова характеристика».
cgu/gr_process/komisarchuk.jpg
Комісарчук Анна Юріївна

Студентка факультету цивільної та господарської юстиції. Працює на посаді лаборанта кафедри з лютого 2010 року.Ukash
Викладачі кафедри