e-mail Друк

news/2012/2012_03_27-1.jpg
Фінал національного конкурсу з міжнародного арбітражу, який проводився під егідою Європейської арбітражної палати, відбувся 27 березня 2012 року. Три команди підготували свої варіанти арбітражних рішень на конкурсне завдання та прийняли участь в дебатах. Учасники оцінювалися за бальною системою, що базувалась на знанні закону і вмінні застосовувати його до фактів, здатності відповідати на запитання та ораторському мистецтві.

Тріо фіналістів змагалися в останньому турі:

•    Національний університет «Одеська юридична академія»
•    Львівський національний університет імені Івана Франка
•    Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

news/2012/2012_03_27-2.jpg
Всі команди продемонстрували високий рівень знання права і відмінне знання англійської мови. Члени команди Національного університету "Одеська юридична академія», яка посіла почесне друге місце, В'ячеслав Любашенко, Ольга Щур, Ірина Дручак, Марія Земляна, Олена Акулич, були нагороджені не тільки як перспективні майбутні юристи, але й були відзначені як найбільш "стильна команда" Президентом Європейської Арбітражної Палати Г. Пампухою: "Юрист - це не тільки знання права, а й певний стиль у зовнішньому вигляді і манерах", - наголосив він.

news/2012/2012_03_27-3.jpg
Крім того, член команди Ольга Щур була відзначена як кращий спікер конкурсу і нагороджена ексклюзивним підручником з рук Татьяни Сліпачук (юридична фірма «Sayenko Kharenko»).

Конкурс став чудовим досвідом для студентів Академії. Але за їхніми словами, вони не збираються зупинятися на досягнутому.

Новини університету Національний конкурс з Міжнародного Арбітражу під егідою Європейської Арбітражної Палати