У Затоці відкрився студентський спортивно-оздоровчий комплекс «Академія»

e-mail Друк

Близько двох років знадобилося Національному університету «Одеська юридична академія», щоб створити в курортному селищі Одеської області комплекс «Академія», рівних якому немає в усій Україні.

«На цьому місці були старі будиночки, і три роки тому ми прийняли рішення їх знести і звести цей комплекс. Весь двадцятитисячний колектив Юридичної академії і п'ятитисячний колектив Міжнародного гуманітарного університету, студенти та викладачі з ентузіазмом брали участь в організованих нами на території майбутнього комплексу суботниках», - зазначив Сергій Ківалов.

Загальна площа забудови комплексу, розташованого на земельній ділянці площею 0,63 га, становить близько 10 000 квадратних метрів. На цій території створені всі умови для повноцінного відпочинку студентів, викладачів і співробітників університету. Більше 130 номерів можуть прийняти близько 300 постояльців. У комплексі є декілька комфортабельних конференц-і актових залів, що дозволяє використовувати його для проведення наукових та громадських заходів. Найближчим часом, переконаний Президент НУ «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов, комплекс пройде сертифікацію на 4 зірки.

news/2012/2012_08_14-5.jpg
news/2012/2012_08_14-6.jpg
news/2012/2012_08_14-7.jpg
news/2012/2012_08_14-8.jpg

Президент університету також додав, що на базі зможуть відпочити не тільки студенти, викладачі, співробітники НУ «ОЮА», а й усі бажаючі, так як база, на його переконання, повинна самооплачуватися. Тому комплекс буде працювати цілий рік.

«Відпочивати тут зможуть не тільки учні НУ«Одеська юридична академія» та Міжнародного Гуманітарного Університету, а й викладачі обох вузів, а також всі бажаючі. Нова база відпочинку знаходиться в державній власності. При цьому важливо, що «Академію» можна використовувати не тільки в спортивно-оздоровчих цілях, але і для проведення наукових та громадських заходів, літніх шкіл та міжнародних симпозіумів», - підкреслив Сергій Ківалов.

news/2012/2012_08_14-3.jpg
news/2012/2012_08_14-4.jpg

Освятив спортивно-оздоровчий комплекс Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Церемонію відкриття комплексу відвідав Прем'єр-міністр України Микола Азаров. Після невеликої екскурсії, Микола Азаров зазначив, що на базі відпочинку «Академія» створені всі умови для повноцінного відпочинку.

«Комплекс гарний. Я так і не знайшов недоліків, хоч я і людина прискіплива. Будівельникам треба сказати «Дякую». Гарні умови для людей - європейський рівень. Поруч пляж, прекрасні умови», - підкреслив Прем'єр-міністр.

Новини університету У Затоці відкрився студентський спортивно-оздоровчий комплекс «Академія»