Кафедра цивільного процесу

Неллі Юріївна
завідувач кафедри
доктор юридичних наук, професор

Кафедра цивільного процесу входить до складу факультету цивільної та господарської юстиції і є однією з провідних кафедр Національного університету «Одеська юридична академія», здійснюючи підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах і інститутах.

Кафедра цивільного процесу була створена 1 січня 1998 року в результаті поділу кафедри цивільного права і процесу та успішно здійснює свою діяльність в даний момент.

На сьогоднішній день співробітниками кафедри є д.ю.н., професор Голубєва Н.Ю., к.ю.н., доцент, доцент кафедри Андронов І.В., к.ю.н., доцент, доцент кафедри Волкова Н .В., к.ю.н., доцент, доцент кафедри Гонгало Р.Ф., к.ю.н., доцент, доцент кафедри Стоянова Т.А., к.ю.н., доцент кафедри Головко (Можаровська ) К.В., к.ю.н., доцент кафедри Тріпульський Г.Я., к.ю.н., доцент кафедри Цал-Цалко Ю.Ю., к.ю.н., доцент кафедри Яніцька І. А., к.ю.н., доцент кафедри Єрмолаєва В.О., ст. викладач кафедри Голубцова О.О., ст. викладач кафедри Соломахіна О.М., ст. викладач кафедри Журило С.С., к.ю.н., асистент кафедри Апалькова І.С., к.ю.н., асистент кафедри Черемнов Д.В., к.ю.н., асистент кафедри Іліопол І. М., асистент кафедри Притуляк В.М., асистент кафедри Бут І.О., асистент кафедри Полуніна О.О., асистент кафедри Полюк (Кириллова) Ю.І., асистент кафедри Дрогозюк К.Б., ст. лаборант кафедри Сатановська О.В., лаборант кафедри Коробенко О.О.

Кафедра забезпечує викладання наступних дисциплін:
1. Цивільний процес.
2. Виконавче провадження.
3. Нотаріат України.
4. Розгляд окремих категорій цивільних справ у судах.
5. Особливості розгляду сімейних спорів.
6. Доказування та докази в цивільному судочинстві.
7. Альтернативні засоби захисту цивільних прав.
8. Практика ЄСПЛ у цивільному судочинстві.
9. Процесуальні документи у цивільному судочинстві.
10. Актуальні питання цивільного процесуального права.
11. Правова статистика.
12. Захист права власності у цивільному процесі.

З ініціативи кафедри цивільного процесу організована та щорічно проводиться Міжнародна наукова конференція, присвячена пам'яті Ю.С. Червоного. Так само в 2016 році було започатковано проведення щорічного Тижня цивільного процесу, в рамках якої заплановано проведення багатьох наукових заходів. Крім того співробітники кафедри беруть активну участь в організації та проведенні щорічної цивілістичної конференції.

Про кафедру