Факультет журналістики

КУЗНЄЦОВА
Тетяна Василівна
декан факультету
доктор наук із соціальних комунікацій, професор

Журналістика– це не просто професія, це покликання, це особливий світогляд!

Якщо ви творча й допитлива особистість, прагнете бути в центрі подій, впевнені, що вам під силу сформувати громадську думку, бути зразком для наслідування, факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» – саме те, що Вам потрібно!

Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» здійснює підготовку фахівців для журналістської, аналітичної, громадської та організаційно-управлінської діяльності в засобах масової інформації.

Факультет журналістики – один із наймолодших підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія». Створений у 2013 році як факультет з підготовки високоякісних фахівців за освітніми програмами «журналістика» і «реклама та зв’язки з громадськістю” ставить за мету забезпечення ґрунтовних знань з теорії та практики журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, масової комунікації, прикладних соціально-комунікаційних технологій, стилістики, лінгвістики, медіа-психології, міжкультурних та аудіовізуальних комунікацій, веб-дизайну тощо.

Наш факультет – це молода команда однодумців, яка не боїться експериментувати. Ми намагаємось поєднати найкращі українські та європейські освітні стандарти і практики. В нашій команді гармонійно поєднуються багаторічний стаж фахівців-практиків та науковців із креативністю й енергійним запалом.

Наш факультет - це:
- унікальна модель майстер-класів, семінарів, лекцій, тренінгів за участі провідних українських та зарубіжних науковців і мас-медійників;
- поглиблене вивчення іноземних мов, комп’ютерних та інформаційних технологій;
- проходження практики в провідних телерадіокомпаніях, редакціях газет і журналів України, а також у закордонних мас-медіа;
- великі можливості працевлаштування;
- широке коло спілкування й цікаве творче життя.

Випускники факультету за освітньою програмою «журналістика» зможуть працювати:
- кореспондентом,
- репортером,
- ведучим теле- та радіопрограм,
- редактором, головним редактором,
- коректором,
- копірайтером,
- прес-секретарем,
- керівником у різних мас-медіа тощо.

Випускники факультету за освітньою програмою «реклама та зв’язки з громадськістю» зможуть:
- бути кваліфікованими фахівцями у сфері рекламної та PR-діяльності;
- керувати рекламними, PR-агентствами та прес-центрами;
- займатися медіаплануванням, проектним менеджментом, брендингом, комп’ютерним дизайном, копірайтингом;
- створювати рекламний продукт;
- проводити маркетингові дослідження;
- організовувати рекламну та PR-кампанії;
- формувати й підтримувати відповідний імідж та репутацію компанії чи окремої людини;
- здійснювати інформаційно-комп’ютерне забезпечення рекламної діяльності чи зв’язків з громадськістю;
- створювати сайти фірм та налагоджувати супровід діяльності організацій в інтернет-просторі та соціальних мережах;
- інформаційно відстоювати інтереси організації, в тому числі на міжнародному рівні.

Наша мета – сформувати якісну команду молодих журналістів з новим мисленням.

Про факультет