Факультет міжнародно-правових відносин

Факультет міжнародно-правових відносин

e-mail Друк

Адреса: 65125, м. Одеса, вул. Академічна, 2, 5 поверх, кабінет 512
Телефон: тел. +38 (048) 719-87-92

Сайт: mpv.onua.edu.ua

Email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Соціальні мережі: facultyMPV (Facebook)
mpvfaculty (Instagram)

Графік роботи:  Пн. – Пт. 08.30 - 17.00

НЕУГОДНІКОВ
Андрій Олександрович
декан факультету,
кандидат юридичних наук, доцент

В даний час на факультеті навчаються 734 студента, в тому числі іноземці з 13 країн (Азербайджан, Сирія, Туркменістан, Китай, Молдова, Ізраїль, Нігерія, Вірменія, Намібія, Зімбабве, Гвінея, Російська Федерація, Йорданія), що підтверджує міжнародний авторитет національного університету «Одеська юридична академія» та визнання високого рівня підготовки на факультеті міжнародно-правових відносин.

Студенти 1-4 курсів навчаються за спеціалізаціями - міжнародне публічне право і міжнародне приватне право, а студенти, які надходять на магістратуру мають можливість вчитися за трьома спеціалізаціями - міжнародний захист прав людини, європейське право і правове забезпечення міжнародного бізнесу.

Договір про співпрацю між НУ «ОЮА» та Міністерством закордонних справ України забезпечує проходження студентами факультету навчальної, виробничої та переддипломної практики в Міністерстві.

Регулярно працюють іноземні гостьові лектори, які читають авторизовані навчальні курси з порівняльного конституційного права, трудового, безпеки навколишнього середовища, господарському арбітражу, ринку нерухомості, бізнес-праву на іноземних мовах, а потім проводять сертифікацію отриманих знань.

Велика увага на факультеті приділяється оволодінню студентами іноземних мов. Тільки на нашому факультеті студенти мають можливість вивчати англійську з І по IV курс, а з ІІ курсу - іспанську, французьку, німецьку та італійську за вибором.

Традиційно команди НУ «ОЮА» беруть участь в Змаганнях з міжнародного права ім. Філіпа Джессапа (PHILIP C. JESSUP LAW MOOT COURT COMPETITION); Змаганнях з міжнародного права ім. Бена Телдерса (TELDERS LAW MOOT COURT COMPETITION); Судових дебатах з права СОТ (ELSA WTO Moot Court); Змагання з моделювання Міжнародного Кримінального Суду (ICCTrialCompetition); Змаганнях з міжнародного гуманітарного права, організованих Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Міжнародної студентської наукової конференції iSLaCo і Національної моделі Верховної Ради України та ін.

На базі нашого факультету створено факультатив з вивчення юридичних дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами. Їх відвідують більш ніж 300 осіб. Такі заняття не тільки підвищують рівень володіння іноземними мовами, а й дають можливість в майбутньому працювати саме в правовій сфері, використовуючи юридичну лексику на іноземних мовах.

Наш факультет тісно співпрацює з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD), що дозволяє нашим студентам, які вивчають німецьку мову, приймати участь у стажуваннях, літніх школах, а також отримувати гранти на навчання в найкращих університетах Німеччини та Австрії.

Так само за сприяння нашого факультету був відкритий TEMPUS Центр, який дає можливість активним студентам отримати два і більше дипломів закордонних ВНЗ нарівні з дипломом нашого Університету.

На кафедрах факультету працюють студентські наукові гуртки - Міжнародного права та Європейського права. На засіданнях заслуховують доповіді з актуальних питань теорії і практики міжнародного права і міжнародних відносин, міжнародного кримінального права, міжнародного морського права; європейського права, проводяться ділові ігри, круглі столи.

Свої знання іноземних мов студенти нашого факультету щорічно підтверджують першими місцями на мовних олімпіадах, які проводяться в стінах нашої академії.

З першого року проведення олімпіад абсолютним переможцем за кількістю зайнятих призових місць на олімпіаді зайняв саме наш факультет.

Наші студенти першими отримують можливість показати свої знання на міжнародному рівні. Ми виграємо конкурси наукових робіт, судові дебати, міжнародні конкурси, беремо участь в моделюванні міжнародних судів і арбітражів - представляємо себе на всіх континентах.

На базі кафедр факультету спільно з міжнародним відділом НУ «ОЮА» проводиться підготовка студентських команд для участі в конкурсах і змаганнях з міжнародного та європейського права.

У нас на факультеті важливе значення для Підвищення успішності має заохочення студентів. Студенти факультету міжнародно-правових відносин щорічно отримуються Іменні стипендії. Так, за високий рівень знань, активну участь в науковому та Громадському житті факультету та університету студенти нагороджуються іменною стипендією імені професора Сурилова А. В.

На факультеті велика увага приділяється проведенню наукових, культурних, спортивних та виховних заходів.

Студенти факультету міжнародно-правових відносин беруть активну участь у роботі Профкому НУ «ОЮА» організовуючі культурно-масові заходи з метою підвищення спортивної, культурної та освітнього рівня студентів. Профком ФМПВ получив Приз глядацьких симпатій на конкурсі «Дебют першокурсників» 2015 року, постійно бере участь в Благодійних ярмарках, квестах на знання історії Одеси и безлічі других заходів. Так само КВН команда наших активістів «Лимонний сік" не тільки бере участь в університетських заходах, а й показує себе на міському рівні (Кубок Одеси).

 

Гуртожиток: № 4 «Екіпаж» (вул. Успенська 28/30)

Гуртожиток знаходиться в центральній частині міста, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчальних корпусів.

Гуртожиток обладнано всім необхідним для комфортного проживання студентів: в кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою, холодильник, всі необхідні меблі. До того ж, адміністрація університету постійно працює над модернізацією та оновленням матеріально-технічної бази, намагаючись зробити умови проживання студентів більш комфортними.

Гуртожиток цілодобово знаходиться під охороною, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Приємно відзначити, що студенти, які проживають в гуртожиток, дбають про чистоту і порядок у своїх кімнатах, тому там завжди чисто і затишно.

Проживаючи в комфортабельному гуртожитку Національного університету «Одеська юридична академія», студенти насправді відчувають себе як вдома і можуть зосередитися на навчанні, не відволікаючись на побутові проблеми.

Про факультет