Факультет цивільної та господарської юстиції

e-mail Друк

Адреса: 65125, м. Одеса, вул. Академічна, 9
Телефон: (048) 777-34-60

Сайт : ghu.onua.edu.ua

Соціальні мережі:
www.facebook.com/ghuonua
www.vk.com/ghu_onua
www.instagram.com/ghu_onua

Графік роботи: Пн. – Пт. 08.30 - 17.00

КОЛОДІН
Денис Олексійович
в.о. декана факультету
кандидат юридичних наук, доцент

Факультет цивільної та господарської юстиції здійснює підготовку студентів за спеціальністю «правознавство» з акцентом на поглиблене вивчення цивільного права, цивільного процесу, господарського права, господарського процесу, правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, правового регулювання банкрутства, правового регулювання відносин власності на землю, виконавчого провадження, завдяки чому випускники отримують необхідну кваліфікацію для роботи в органах юстиції, органах судової влади, податковій службі, управліннях земельних ресурсів, юридичних службах суб’єктів господарювання, а також матимуть змогу працювати в нотаріаті та адвокатурі, здійснювати повноваження арбітражного керуючого.

Студенти факультету мають можливість глибоко та всебічно оволодіти галузями права, які є найбільш затребуваними на ринку юридичних послуг, здобути необхідні навички для гідної участі у господарському та цивільному судочинстві. Ви зможете відвідувати лекції керівників головних управлінь юстиції, представників судової влади, органів місцевого самоврядування та юристів відомих юридичних компаній України. Професори та викладачі факультету цивільної та господарської юстиції є практикуючими юристами, провідними адвокатами, нотаріусами, суддями.

Факультет цивільної та господарської юстиції об’єднує завзятих і талановитих молодих людей, що прагнуть дійти успіху у житті та ладні для цього плідно навчатися! Факультет цивільної та господарської юстиції – це завжди правильний вибір та впевнений крок назустріч майбутньому!

Студентський гуртожиток № 3 «Мирний» знаходиться за адресою: вул. Фонтанська дорога, 71 (9 станція Великого Фонтана). Він характеризується надзвичайно зручним розташуванням тому, що знаходиться майже в декількох кроках від моря. Також поряд з гуртожитком розташований спортивний комплекс Національного університету «Одеська юридична академія», побудований за підтримки Президента нашого вузу С. В. Ківалова. Тож кожен мешканець гуртожитку має можливість безкоштовно займатися спортом та підтримувати здоровий спосіб життя. У гуртожитку наявні двохмісні номери з окремим санвузлом.

Студентський гуртожиток № 6 розташований за адресою: вул. Генерала Петрова, 18 має комфортабельні номери (двохмісні і трьохмісні) з окремим санвузлом, новою системою водопостачання, сучасною системою централізованої вентиляції, опалення, пожежогасіння та каналізації. Це повністю нова п’ятиповерхова будівля, із сучасними комунікаціями, оснащена за сучасними технологіями. Важливою перевагою є те, що до студентського гуртожитку прилеглою територією є паркова зона.

Студентський гуртожиток №9 «Приморський», розташований за адресою: вул. Академічна, 30 відрізняється тим, що він знаходиться достатньо близько до університету, відстань до нього займає 15 хвилин пішки, тож студентам не доведеться перейматися з приводу того, як без проблем дійти до академії. У студентському готелі налічуються чотирьохмісні номери класу «люкс» і двохмісні номери загального наповнення. У будівлі була проведена повна заміна системи опалення та каналізації, магістралей електропостачання. Завдяки наявності власної котельні, система опалення в гуртожитку повністю автономна. Крім того упорядкована зелена зона відпочинку.

Про факультет