Судово-адміністративний факультет

Олег Володимирович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

Судово-адміністративний факультет – один із кращих факультетів Національного університету «Одеська юридична академія», який готує висококваліфікованих спеціалістів для роботи в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності. Студенти нашого факультету отримують необхідний багаж знань для успішної реалізації у житті, здійснюючи найрізноманітніші види діяльності: судову, адміністративну, правозахисну, представницьку та інші. Всім відомо, що правосуддя є неупередженим, об’єктивним, спрямованим на встановлення істини, процесом. Саме наш факультет допомагає майбутнім юристам сформувати у собі правову свідомість, ідеологію для побудови незалежної держави, в якій будуть функціонувати   належним чином інститути громадянського суспільства.

В Конституції України закріплено, що людина, її життя і здоров’я, честь та гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Тому професорсько-викладацький склад факультету спрямовує і розвиває теоретичну та практичну бази навчання для того, щоб майбутня діяльність наших випускників завжди відповідала літері закону.

Головним завданням нашого факультету, окрім підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі права, є виховання в собі таких якостей, опираючись на які, кожен із нас з гідністю може називатися людиною.

Що стосується безпосередньо навчального процесу, наші студенти беруть активну участь в міжнародних, національних та університетських олімпіадах, конференціях, брейн-рингах. Кращі з кращих за свої досягнення нагороджуються іменними стипендіями, стипендіями міського голови та стипендіями Верховної Ради.

На сьогоднішній день на факультеті навчається більше тисячі студентів, у тому числі іноземці (громадяни Молдови, ПМР, Азербайжану, Туреччини, Узбекистану, Російської Федерації).

Судово-адміністративний факультет користується повагою та популярністю серед молоді та займає почесне місце у структурі Національного університету «Одеська юридична академія» .

За судово-адміністративним факультетом закріплені студентські гуртожитки № 4 «Екіпаж» (вул. Успенська 28/30), який знаходиться в центрі міста, швидке та зручне сполучення із залізничним вокзалом, що відіграє вагому роль для іногородніх студентів, та гуртожиток «Готель Приморський» № 9 (вул. Піонерська, 30).

Про факультет