Наукова бібліотека

Наукова бібліотека

e-mail Друк

Адреса: 65125, м. Одеса, ул. Академічна, 2;
Телефон: (0482) 32 – 25 10
Сайт бібліотеки: http://library.onua.edu.ua/
E-mail: http://library.onua.edu.ua/
ВК: https://vk.com/library_nuonua;
FB: https://www.facebook.com/libnuonua/
Twitter: https://twitter.com/LibraryNUOLA
YouTube: https://goo.gl/7O7qGl

Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 09:00 до 19:00
Суб.: з 10:00 до 18:00

СОЛОДУХІНА
Марія Миколаївна

директор наукової бібліотеки,
відмінник освіти України,
Заслужений працівник культури України

 

Шановні читачі!

Наукова бібліотека Національного університету «Одеська юридична академія» гостинно відкриває свої духовні надбання для науковців, студентів, для тих, кому книга стала необхідною в житті, навчанні та профісійній діяльності, в духовному та культурному зростанні.

Ми високо цінуємо наше співробітництво, взаєморозуміння та взаємоповагу, яка ґрунтується на великій пошані та любові до її Величності книги.

Пам'ятаючи заповіти наших предків-вчених та студентів перших українських вищих навчальних закладів про те, що «Без библиотеки академия, яко без души», ми робимо все, щоб в нашому зібранні документів Ви знаходили відповіді на всі питання, які ставить перед Вами життя.

Ми сподіваємось стати для Вас високопрофесійними лоцманами в безмежному морі інформації, постійно відкриваючи найголовніші відповіді на питання в науковій, навчальній та професійній діяльності.

Ми керуємось високою оцінкою, яку дав бібліотеці наш шановний Президент НУ "ОЮА" Сергій Васильович Ківалов: «В Національному університеті «Одеська юридична академія» особливу увагу ми приділяємо нашій бібліотеці, її зібранню і пишаємось, що наукова бібліотека НУ «ОЮА» сьогодні краща в Одесі і одна з кращих вузівських бібліотек України».

Про нас Структура Наукова бібліотека