Відділ абонементів

Відділ абонементів

e-mail Друк

вул. Піонерська, 2
тел. (048) 719-88-28

Режим роботи: Пн-Пт 8.30-18.00
Сб 10.00-17.00

Зав. відділом – Макуха Світлана Миколаївна

Головний бібліотекар – Бухта Валентина Олексіївна
Провідний бібліотекар – Бадаєва Ірина Вікторівна
Зав. сектором художньої літератури – Олік Віра Миколаївна
Зав. сектором наукової літератури – Мащанова Ірина Віталіївна
Зав. сектором навчальної літератури – Андріяш Оксана Василівна

Відділ абонементів складається з секторів:

  • сектор навчальної літератури,
  • сектор наукової літератури,
  • сектор художньої літератури,
  • сектор реєстрації читачів.

Процеси книговидачі у відділі абонементів автоматизовані та здійснюються за допомогою АБІС Unilib із використанням штрих-кодів.

Книжковий фонд сектору навчальної літератури формується відповідно з навчальними планами, науковою тематикою розробок вчених академії, рекомендаціями викладачів.

Сектор обслуговування науковою літературою забезпечує повне, якісне і оперативне використання наукового фонду бібліотеки в науковій, культурно-просвітницькій та виховній роботі НУ ОЮА. Фонд сектору складається з наукової, законодавчої, довідкової, та літератури з інших галузей знань. Також у фонді сектору наукової літератури знаходяться монографії, методичні посібники, збірники наукових праць.

В фонді сектору художньої літератури представлені найкращі зразки української та світової прози, поезії, драматургії. Фонд постійно поповнюється новими здобутками сучасної української та світової літератури.

У секторі реєстрації читачів до електронної бази вносяться дані щодо усіх вступників, видаються читацькі квитки. Створена і постійно поповнюється картотека єдиного читача бібліотеки.

У відділі аналізується забезпеченість літературою навчального та наукового процесів, здійснюється аналіз використання навчальних видань університету, виконується методична та наукова робота з питань підвищення ефективності обслуговування користувачів, проводяться соціологічні дослідження інтересів користувачів з метою оптимального їх забезпечення.

Структура бібліотеки Відділ абонементів