Відділ інформаційних технологій, програмного забезпечення та підтримки АБІС Unilib

Відділ інформаційних технологій, програмного забезпечення та підтримки АБІС Unilib

e-mail Друк

вул. Піонерська, 2
тел. (048) 719-88-30

Режим роботи: Пн-Пт 8.30-19.00
Сб 10.00-18.00

Зав. відділом – Богданович Ольга Віталіївна

Робота з автоматизації бібліотечних процесів ведеться з 2000 року. В 2001 році була придбана автоматизована інформаційно-бібліотечна система Unilib, яка розроблена Науково-дослідним інформаційно-комп'ютерним центром Національного університету внутрішніх справ (м. Харків).

Автоматизація всіх бібліотечних процесів за допомогою АІБС Unilib впроваджується й контролюється за участі відділу. Гарантується безпека й збереження бази даних, у тому числі, електронного каталогу. На всіх комп'ютерах бібліотеки встановлено ліцензійне антивірусне програмне забезпечення ESET NOD32.

Співробітники відділу редагують електронний каталог, беруть участь у створенні бази даних, консультують і навчають співробітників бібліотеки основам роботи на комп'ютерах з АІБС Unilib та іншими програмами, в мережі Інтернет.

У відділі розробляються методичні матеріали з автоматизації окремих бібліотечних процесів, встановлюються зв'язки з фахівцями в галузі інформаційних технологій, обновляються програмні продукти, проводиться робота з модернізації й підтримки комп'ютерної мережі бібліотеки..

 

Главная