Школа німецького права

e-mail Друк

«Школа німецького права» - інноваційний освітній проект, створений Національним університетом «Одеська юридична академія» спільно з установами та програмами ЄС, а також європейськими університетами, спрямований на підвищення обізнаності українських студентів у галузі права ФРН.

В рамках навчального курсу студенти отримують знання з різних галузей законодавства ФРН, підвищують мовну кваліфікацію, отримують додаткові знання з історії та культури ФРН.

Навчальна програма проекту включає: лекційні курси, індивідуальну самостійну роботу студентів, модульний контроль по кожному лекційному курсу (тести), що проходять на німецькій мові.

В інноваційному освітньому проекті «Школа права німецького права» щорічно протягом двох семестрів бере участь 30-35 студентів і аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія».

В якості експертів запрошуються практичні працівники Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, практикуючі адвокати та викладачі провідних європейських університетів.

Слухачі навчальної програми , які оволоділи її змістом, отримують сертифікати.

За результатами навчання щорічно відзначаються 1-2 кращих слухача, які отримують право на участь у літніх школах в Австрії чи ФРН.

План навчальних курсів «Школы німецкого права» в 2013/2014 навчальному році

Міжнародне співробітництво Школа німецького права