Інститут підготовки професійних суддів

Світлана Вікторівна
директор Інституту
кандидат юридичних наук, професор

Інститут підготовки професійних суддів є навчально-науковим структурним підрозділом НУ «ОЮА» та здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України «Про вищу освіту»,Положення про державнийвищий навчальний заклад освіти та інших чинних нормативно-правових актів, а також Статуту Національного університету «Одеська юри­дична академія» та Положення про Інститут підготовки професійних суддів Національного університету «Одеська юри­дична академія».

Враховуючи роль судді у становленні демокра­тичного суспільства та необхідність послідовного підвищення квалі­фікації та спеціалізації фахівців, основним напрямом діяльності Інституту є підготовка висококваліфікованих професійних фахівців для формування суддів­ського корпусу України.

КАРПЕНКО
Ганна Леонідівна