Одеський лінгвістичний вісник

e-mail Друк

Сторінка видання:www.oljournal.in.ua

Рік заснування: 2013

Проблематика:розвиток прикладних наукових напрямів, юрислінгвістики, законодавча техніка та документознавство, юридична дискурсологія, перекладознавство, практична стилістика, риторика і журналістика, виконання лінгвістичних експертиз, комунікативна інтеграція, проблеми порівняльно-історичного та змістовного вивчення мов, їх соціального та регіонального функціонування, когнітивної сутності, семантичної та стилістичної інтерпретації.

Свідоцтво про державну реєстрацію:  Серія KB 20331-10131 P

ISSN:2312-3192

Фахова реєстрація: журнал є фаховим виданням на підставі Наказу МОН України від 4 липня 2014 № 793

Періодичність: 2 рази на рік

Мова видання:українська, російська, англійська, німецька, польська (змішаними мовами)

Засновник: Національний університет «Одеська юридична академія»

Головний редактор: Петлюченко Н.В., д. філол. н., професор. Відповідальний секретар: Артюхова А.О., к. філол. н., доцент. Редакцийна колегія: Таранець В.Г., д. філол. н., професор; Мамич М.В., к. філол. н., доцент; Кузнєцова Т.В. д. соц. ком.; Ступак І.В., д. філол. н., доцент; Образцова О.М., д. філол. н., доцент; Морошану Л.І., к. філол. н., доцент; Колегаєва І.М., д. філол. н., професор; Воробйова О.П., д. філол. н., професор; Петренко О.Д., д. філол. н., професор; Валігура О.Р., д. філол. н., професор; Селіванова О.О., д. філол. н., професор; Светозарова Н.Д., д. філол. н., професор; Козлова Р.М., д. філол. н., професор; Крістіан Саппок, професор Інституту російської культури імені Лотмана.

Контакти редакційної колегії:
65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 2, каб. 1007