news/2014/2014_11_14a-1.jpg
14 листопада 2014 року студенти різних факультетів, аспіранти та молоді викладачі кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія»взяли участь у засіданні Стратегічного дискусійного клубу «ЄС, НАТО…Що посилить безпеку України?», присвяченому питанням національної безпеки України та європейській інтеграції.

Для участі в заході в якості експертів були залученні провідні міжнародні та українськи експерти, дипломати країн-членів ЄС. Разом з експертами, громадськими активістами, журналістами та представниками академічної спільноти студенти взяли участь у обговорені найголовніших питань національної безпеки України, від вирішення яких залежить її стратегічний розвиток.

Публічна дискусія була організована Інститутом світової політики (Україна) за підтримки Уряду Норвегії.

news/2014/2014_11_14a-2.jpg

Международное сотрудничество Европейская и евроатлантическая интеграция Засідання Стратегічного дискусійного клубу «ЄС, НАТО…Що посилить безпеку України?»