Кафедра конституційного права

Адрес: 65009, г. Одесса, ул. Піонерська, 2, каб. 405
Телефон: (048)719-88-15

Графік работи кафедри: пн. – пт. 8.30 – 18.00
Розклад обов’язкових консультацій викладачів кафедри:
понеділок з 15.00-17.00;
п’ятниця з 14.00-16.00.

АФАНАСЬЄВА
Мар`яна Володимирівна
в. о. завідувача кафедри
професор, доктор юридичних наук, професор

Кафедра конституційного права входить до складу судово-адміністративного факультету і здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах та інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета роботи кафедри – беручи участь у професійній підготовці фахівців-юристів сприяти вихованню у них поваги до Конституції України, прав людини, а також розумінню основоположних принципів конституціоналізму, основ організації державної влади та місцевого самоврядування.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін:

1. Конституційне право України;
  2. Конституційне право зарубіжних країн;
  3. Сучасний конституціоналізм в Україні.
  4. Конституційна реформа в Україні;
  5. Конституційна юстиція;
  6. Конституційне процесуальне право України;
  7. Муніципальне право України;
  8. Міжнародно-правові стандарти і права людини в Україні;
  9. Адвокатура України в системі захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина в Україні;
  10. Державне керівництво в соціально-культурній сфері;
  11. Військове право.

Зміст дисциплін, що викладаються на кафедрі, зосереджений на сучасних проблемах конституційного та муніципального права в Україні та в зарубіжних країнах.

Склад кафедри: М.В. Афанасьєва – в.о. завідувача кафедри, д.ю.н., професор; Н В. Мішина –професор кафедри, д.ю.н., професор; Б. А. Пережняк – професор кафедри, к. ю. н., професор; Ю. Ю. Бальцій – доцент кафедри, к.ю.н., доцент; В. Р. Барський– доцент кафедри, к.ю.н., доцент; Д.Є. Волкова – доцент кафедри, к.ю.н.; А. А. Єзеров – доцент кафедри, к.ю.н., доцент; К.К. Кулі-Іванченко – доцент кафедри, к.ю.н.; А.Т. Назарко – асистент кафедри, к.ю.н.; Д. С. Терлецький – доцент кафедри, к.ю.н., доцент; Ю. В. Крилов– доцент кафедри, к.ю.н., доцент; О. В. Олькіна – доцент кафедри, к.ю.н., доцент; В.О. Міхальов – доцент кафедри; С.С. Сон - старший викладач кафедри; В.М. Панасюк – асистент кафедри; Р.О. Коваленко – асистент кафедри; О.М. Нікітюк– старший лаборант кафедри; О.М. Чупрова – лаборант кафедри; М.І. Салей – лаборант кафедри.

Кафедра має аспірантуру і докторантуру за спеціальністю 12.00.02- муніципальне право; конституційне право.