Кафедра права інтелектуальної власності та корпоративного права

e-mail Друк

Адреса: м. Одеса, вул. Академічна, 2 каб. 401, індекс 65009
Тел: сл. 719-88-46
Вн. 2272

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Явочні дні:
понеділок 15.00-17.00
п'ятницz 14.00-16.00

План роботи кафедри:
Понеділок-п'ятниця 8.15-19.00
Субота 8.15 - 13.00

ХАРИТОНОВА
Олена Іванівна
завідувач кафедри
доктор юридичних наук, професор
відмінник освіти України, член-кореспондент НАПрНУ

Кафедра права інтелектуальної власності та корпоративного права є однією з небагатьох існуючих в ВУЗах України кафедрою, предмет наукової роботи якої безпосередньо присвячений питанням дослідження права інтелектуальної власності. Організаційно кафедра права інтелектуальної власності та корпоративного права включена до складу судово-адміністративного факультету Національного університету «Одеська юридична академія».

Кафедра має в своєму складі висококваліфікованих викладачів: завідувач кафедрою - доктор юридичних наук, професор, відмінник освіти України, член-кореспондент НАПрНУ Харитонова О.І., проректор з наукової роботи д.ю.н, доцент Ульянова Г.О., кандидати юридичних наук, доценти кафедри: Петренко В.С., Мазуренко С.В., Кулініч О.А., Бігняк О.В., Еннан Р.Є., Симонян Ю.Ю., Бааджі Н.Ф., Кирилюк А.В., асистенти кафедри: к.ю.н. Сопілко А.А., к.ю.н. Позова Д.Д., Галупова Л.І., Грігор`янц Г.І.

Співробітники кафедри активно співпрацюють з Державною службою інтелектуальної власності, а також з науково-освітніми установами міст Одеси, Києва, Івано-Франківська, Харкова та ін. з питань удосконалення законодавства України у сфері інтелектуальної власності та дослідження його науково-практичних аспектів. Кафедра права інтелектуальної власності та корпоративного права здійснює підготовку кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі академії за спеціальністю 12.00.03 - цивільне право, цивільний процес, сімейне право; міжнародне приватне право.

Вже кілька років поспіль кафедра права інтелектуальної власності та корпоративного права НУ «ОЮА» спільно з Державною службою інтелектуальної власності МОН України та Всесвітньою академією інтелектуальної власності Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) проводить Міжнародну літню школу з інтелектуальної власності, яка працює при НУ «ОЮА» в липні.

Основним напрямком наукових досліджень кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права у 2011-2016 р.р. обрано проблеми захисту права інтелектуальної власності у всесвітній мережі Інтернет.

Навчальні курси, які викладаються кафедрою: право інтелектуальної власності, інвестиційне право, корпоративне право, конкурентне право, правова охорона інтелектуальної власності в мережі Інтернет, участь адвоката у захисті прав інтелектуальної власності, право інтелектуальної власності в мережі Інтернет, право промислової власності, корпоративні правовідносини, право інтелектуальної власності в судовій практиці, участь адвоката в захисті корпоративних прав, порівняльне право інтелектуальної власності.

Про кафедру