Кормич
e-mail Друк

Кормич Людмила Іванівна - завідуюча кафедрою, доктор історичних наук, професор, академік Української академії політичних наук, Відмінник освіти України, Заслужений діяч науки і техніки України, Кавалер Ордена княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів.

У 1978 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук. В 1990 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук.

В 1991 – 1997 рр. працювала в Одеському державному університеті на посадах професора, з 1992 р. – завідуючої кафедрою, з 1996 р. – директора коледжу. Вчене звання професора присвоєно в 1992 р. Другу вищу освіту за спеціальністю «правознавство» отримала в 1998 р. в Національному університеті внутрішніх справ МВС України (м. Харків).

З 1996 р. – академік УАННП (з 2004 – УАН), з 2003 р. – академік УАПН.

З 1997 р. – головний редактор наукового збірника «Актуальні проблеми політики».

Професор Л.І. Кормич спеціалізується на проблемах теорії та історії політичної науки, проблемах державотворення і паритетної демократії, по яким опублікувала понад 250 наукових робіт, в тому числі 25 індивідуальних і колективних монографій та підручників, рекомендованих МОН України.

Під керівництвом професора Л.І. Кормич захищено 35 дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата юридичних і політичних наук. Очолювана нею наукова школа отримала визнання в нашій країні та за кордоном, зробивши кафедру центром науково-дослідницької роботи за відповідною проблематикою.