e-mail Друк

Студентські ради Київського інституту, Київського інституту інтелектуальної власності та Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали концерт з нагоди 15-річчя Вікіпедії – вільної енциклопедії.

15 січня 2016 року у Мистецькій вітальні Міністерства освіти і науки України пройшов концерт до 15-річчя вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедія.

Вікіпедія – це не тільки енциклопедія. Це також спільнота волонтерів, які не шкодують свого часу і зусиль, щоб забезпечити всім охочим вільний доступ до всієї суми знань людства. Захід був покликаний представити музичні проекти, якими займаються редактори українськомовної версії Вікіпедії.

У концерті взяли участь понад 20 учасників, від самих юних виконавців, учнів музикальної школи до заслужених артистів України, серед яких народна артистка України Наталія Свириденко, заслужена діячка мистецтв України Оксана Петрикова, заслужені артисти України – Віктор Тетеря, Наталія Кречко, Оксана Дондик.

Всі присутні мали змогу послухати шедеври світової вокальної класики в українських перекладах Дмитра Ревуцького, Миколи Зерова, а також сучасних авторів. Відвідувачі заходу почули твори композиторів різних епох від Генрі Перселла до Сергія Рахманінова, багато з яких прозвучали в українському перекладі вперше.

Концерт відвідали автори українськомовної версії Вікіпедії, студенти, викладачі, співробітники Міністерства та всі охочі, вхід на захід був вільним.

Відвідувачі концерту мали змогу не лише послухати світові шедеври вокальної класики, а також дізнатися про особливості діяльності української Вікіпедії, про важливість її існування. А прем’єрою заходу став Гімн Вікіпедії у виконанні композитора та редактора української інтернет-енциклопедії - Андрія Бондаренка.

Дякуємо організаторам заходу, за їхній неоціненний вклад,що вони роблять для всього людства.

Пишімо, Читаймо, Редагуймо українську Вікіпедію!

Новини підрозділів Студради структурних підрозділів НУ «ОЮА» в місті Київ відвідали концерт з нагоди 15-річчя Вікіпедії в МОН України