e-mail Друк

alt11-12 березня на базі Українського католицького університету пройшов Національний раунд ХХХІХ Судових змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса (Telders International Law Moot Court Competition). Протягом двох днів студентські команди та судді-експерти зі всієї України визначали команду, яка представлятиме нашу країну на міжнародному етапі в місті миру Гаазі (Нідерланди).

Команда Національного університету «Одеської юридичної академії» посіла почесне друге місце. Члени команди продемонстрували прекрасне знання права та навики представництва інтересів держави в Міжнародному Суді ООН. Вперше в цьому році проводилося змагання для визначення команди переможця усного етапу Національного раунду ХХХІХ Судових змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса. Кращою командою-позивачем усного етапу стала команда Національного університету "Києво-Могилянська академія", а відповідачем – команда, яка представляла Національний університет «Одеська юридична академія». Саме ці команди зустрілись у суперфіналі.

Вітаємо учасників команди: спікерів Музику Вікторію (студентка 5 курсу ФМПВ), Столбову Марію (студентка 3 курсу ФМПВ) та дослідників Паршук Оксану (студентка 5 курсу ФМПВ) і Цап Тетяну (студентка 5 курсу ІКЮ). Окрему подяку висловлюємо тренеру команди аспірантці кафедри міжнародного права і міжнародних відносин Мурзановській Анастасії за її вклад в досягнення команди та значну допомогу в підготовці до усного раунду.

В якості суддів Академію представили доценти кафедри міжнародного права і міжнародного права Коваль Дмитро Олександрович та Хендель Наталія Володимирівна і аспірантка кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Письменна Вікторія Олександрівна.

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» виражає свою вдячність керівництву університету, завідуючому кафедри міжнародного права і міжнародних відносин Миколі Івановичу Пашковському, а також викладачам кафедри, які приєднались до підготовки команди до усного етапу.

Новини університету 11-12 березня на базі Українського католицького університету пройшов Національний раунд ХХХІХ Судових змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса