Факультет психології, політології та соціології

Факультет психології, політології та соціології

e-mail Друк

Адреса: 65000, м.Одеса, вул. Академічна, 2, каб.808
Телефон: (048) 719-62-14

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCZSNBAtsNvHypUPxszYWX0A
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/fpps_news
FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/1396009847313007
WIKIPEDIA: https://uk.wikipedia.org/wiki

Графік роботи: Пн. – Пт. – 08:30 -17:00

 

ЯКОВЛЕВ
Денис Вікторович
декан факультету
доктор політичних наук, професор

Політологія – наука про політику, політичні технології, політичне лідерство та громадянську активність, виборчі кампанії, виборчу інженерію та управління державою.

Соціологія – наука про суспільство, взаємодії індивідів у соціумі, соціальний капітал та соціальну успішність.

Психологія – наукова й практична галузь, яка досліджує закономірності прояву, розвитку та функціонування психіки людей і тварин. Психологія впевнено ввійшла в життя сучасного покоління і сьогодні обслуговує не тільки традиційні сфери, освіту і медицину, але й виробництво, рекламу, маркетинг, бізнес, політику тощо.

13 липня 2010 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» створено факультет правової політології та соціології.

19 вересня 2016 року у зв’язку з розширенням, структурний підрозділ було перейменовано на факультет психології, політології та соціології.

Факультет здійснює підготовку спеціалістів за напрямком «політологія», «психологія» та «соціологія», освітньо-кваліфікаційним рівнем – бакалавр, магістр денної форми навчання на бюджетній та контрактній основі.

Студенти факультету мають унікальну можливість проходити учбову (ознайомчу) та виробничу практику у комітетах Верховної Ради України, органах державної влади та місцевого самоврядування.

Відповідно до рішення Президента НУ ОЮА, академіка С.В. Ківалова, з квітня 2011 року на факультеті діє Лабораторія соціологічних та політичних досліджень. Студенти проводять масштабні опитування громадської думки під керівництвом досвідчених професіоналів. З перших років навчання Лабораторія надає можливість офіційного працевлаштування.

Факультет співпрацює з провідними профільними організаціями: Соціологічною Асоціацією України і Міжнародною асоціацією студентів політичної науки. Підтримуючи концепцію наукового туризму, студенти факультету психології, політології і соціології подорожували Англією, Нідерландами, Грецією, Польщею, Чехією.

Навчальна програма орієнтована на прикладні соціологічні і політологічні дисципліни, психологію, правознавство та іноземні мови (англійська, німецька, французька, італійська, іспанська).

Важливою складовою навчання студентів залишається наукова діяльність. Завдяки новітньому технічному оснащенню Університету, факультет психології, політології та соціології приймає щонайменше 4 конференції на рік. Зокрема, Південноукраїнський Конвент Міжнародної асоціації студентів політичної науки. Традиційно захід відвідують представники більше ніж 15 вищих навчальних закладів України та Східної Європи. Таким чином, факультет психології, політології та соціології підтверджує статус політологічного, соціологічного та філософського центра на Півдні держави.

У розпорядженні студентів Факультету сучасні гуртожитки готельного типу:

1) Гуртожиток №4 «Экіпаж», вул. Успенська,28\30.

2) Гуртожиток №9 «Готель Приморський», вул. Академічна, 30.

3) Гуртожиток № 3 «Мирний», вул. Фонтанська дорога, 71.

Про факультет