Факультет заочного та вечірнього навчання

Факультет заочного та вечірнього навчання

e-mail Друк

Адреса: 65009 м. Одеса, вул. Академічна 2, каб. 409
Телефон: (8048) 7196403

Веб-сайт: fzvn.onua.edu.ua
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

FB: http://www.facebook.com/groups/fzvn.odessa
Instagram: http://www.instagram.com/fzvn
Вконтакте: http://vk.com/club54086379

Графік роботи: Пн.-Пт. 10:00 - 18:00

 

КРАВЧЕНКО
Сергій Петрович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

Факультет заочного та вечірнього навчання має давню історію та традиції і є одним з найбільших структурних підрозділів університету за кількістю студентів. На факультеті здобувають вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр.

Заняття на факультеті ведуть досвідчені викладачі 23 спеціалізованих кафедр. До навчального процесу також залучаються юристи-практики, працівники судових, податкових, митних та правоохоронних органів. Кафедри забезпечені спеціальною методичною літературою, а також електронною і обчислювальною технікою. Студенти заочного та вечірнього навчання користуються науковим фондом бібліотеки, матеріали якої постійно оновлюються. Наукова база бібліотеки надає допомогу при самостійній підготовці студентів до іспитів, при написанні контрольних, курсових, бакалаврських, дипломних і магістерських робіт, запланованих навчальним планом.

Більшість студентів, які навчаються на факультеті, працюють за спеціальністю, обіймають посади у правоохоронних органах, податковій та митній службах, у господарських структурах. Серед них є народні депутати України, депутати місцевих рад, керівники державно-адміністративних структур.

Факультет заочного та вечірнього навчання готує висококваліфікованих фахівців для роботи вусіх сферах юридичної діяльності. Студенти, які мають практичні знання, успішно поєднують їх з базовими, теоретичними знаннями. Студенти факультету заочного та вечірнього навчання беруть активну участь у громадському житті академії.

На факультеті здобувають вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр за спеціалізаціями:
- прокуратура та слідство;
- цивільна та господарська юстиція;
- судово-адміністративна;
- морське та митне право.

 

Структура Факультет заочного та вечірннього навчання