Центр заочного та дистанційного навчання

e-mail Друк

Адреса: 65009, вул. Академічна, 5, каб. 1,2,3
Телефон: (048)719-64-03

Facebook: www.facebook.com/CZDN.NUOUA/

Instagram: https://www.instagram.com/czdn_nu_oua/

Графік роботи: Пн.-Пт. 10:00 - 18:00

КРАВЧЕНКО
Сергій Петрович
директор центру
кандидат юридичних наук, доцент

Заочне та дистанційне навчання - це особливі форми організації навчального процесу, спеціально розроблені для осіб, які поєднують здобуття вищої освіти з професійною трудовою діяльністю. Навчання без відриву від виробництва є об'єктивно необхідним в сьогоденній динаміці формування сучасного суспільства і займає значне місце в системі вищої освіти.

Гармонійне поєднання теорії з практикою дає можливість формування висококваліфікованого фахівця-юриста. Саме такі можливості надає заочна та дистанційна освіта.

У Центрі заочного та дистанційного навчання Національного університету «Одеська юридична академія» здійснюється підготовка бакалаврів за спеціальністю «Право» на основі повної загальної середньої освіти (атестату), неповної вищої освіти (диплому молодшого спеціаліста) та на основі здобутої вищої освіти за неспорідненими спеціальностями (диплому бакалавра, спеціаліста, магістра) з різним терміном навчання.  А також проводиться підготовка магістрів за різними спеціальностями:
«Право»;
«Міжнародне право»;
«Правоохоронна діяльність»;
«Публічне управління та адміністрування»;
«Менеджмент».

По бажанню здобувача вищої освіти за спеціальністю «Право» існує розподіл  на спеціалізації:
Судова та управлінська діяльність;
Цивільна та господарська юстиція;
Кримінальна юстиція.

Для покращення підготовки здобувачів вищої освіти Центру заочного та дистанційного навчання функціонує електроннаосвітня система«Moodle» за посиланням www.fzvn.od.ua. Перевагою дистанційної форми навчання є її мобільність. Консультації з викладачами за допомогою інтернет ресурсу є ефективними та швидкими.  Перебуваючи в будь-якій країні світу, студенти Центру мають можливість ознайомитись з теоретичною інформацією, підготуватись до практичних занять та здійснити самостійну роботу, а також перевірити здобуті знання за допомогою тестових завдань.

Основними завданнями Центру є підготовка висококваліфікованих фахівців для роботи у всіх сферах юридичної та економічної діяльності, формування у студентів самостійності, ініціативності та відповідальності в системі економіко-правового регулювання.

Студентам та випускникам Центру відкриті широкі можливості в практичній та науковій діяльності, необмежені можливості для успішного кар’єрного росту і самореалізації особистості.

Про центр