Факультет заочного навчання №2

Факультет заочного навчання №2

e-mail Друк

Адреса: 65009, м. Одеса, вул. Академічна 5, каб. 1
Тел .: (8048) 42-82-75
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи підрозділу:
Пн. - Пт. 10.00 - 18.00;
Сб. - 10.00 - 13.00

ПЕРЕЖНЯК
Борис Аркадійович
декан факультету
кандидат юридичних наук, професор
Заслужений юрист України, академік Академії наук вищої освіти України

Факультет заочного навчання № 2 Національного університету «Одеська юридична академія» є одним з основних організаційних і навчально-наукових структурних підрозділів НУ ОЮА, завданням якого є підготовка фахівців в області юриспруденції з числа осіб, які вже мають вищу неюридичну освіту. Факультет організаційно створений в травні 2007 р на базі факультету післядипломної освіти, який тривалий час очолював професор І.М. Сирота.

Факультет готує юристів по повній навчальній програмі «Правознавство» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст». Щорічно на факультеті отримують дипломи про вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» близько 300 студентів.

Традиційно на нашому факультеті навчаються студенти, які вже працюють в органах місцевої виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, органах державної податкової служби, митних органах, в сфері підприємницької діяльності та ін. Останнім часом відчули необхідність отримання другої вищої юридичної освіти викладачі, які читають предмет «Основи правознавства» в школах, гімназіях, ліцеях, коледжах.

Навчальний процес на факультеті організовано за двома спеціалізаціями:

- судова і управлінська діяльність;

- цивільна і господарська юстиція.

Про факультет