Продовжується набір іноземних громадян на нову англомовну магістерську програму "Міжнародне та європейське право"

e-mail Друк

new logo tempus

Національний університет “Одеська юридична академія”, Факультет міжнародно-правових відносин, Відділ міжнародних зв’язків з 2016 року розпочинають підготовку студентів на новій англомовній магістерській програмі за спеціальністю 081 “Право” “Міжнародне та європейське право”.

Ця програма розроблена для студентів з юридичною освітою, які прагнуть продовжувати вивчати юриспруденцію на поглибленому рівні, з розумінням особливостей взаємодії міжнародного та європейського права з національним, і, водночас, отримати навички для розв’язання правових питань в контексті мультиюрисдикційної діяльності.

Ці знання допоможуть студентам побудувати успішну кар’єру в бізнесі чи громадському секторі, або стати частиною міжнародної академічної спільноти, приєднавшись до PhD програм з права в США та Західній Європі.

Освітня програма розроблена та впроваджується в рамках проекту Tempus IV Project 544117-TEMPUS-1-2013-1-HR-TEMPUS-JPCR "European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe – InterEULawEast", який реалізовувався у співпраці з Загребським університетом (Хорватія) та Мариборським університом (Словенія).

Під час освітньої програми студенти матимуть можливість пройти сертифікатні майнор курси, що викладаються зарубіжними гостьовими професорами та юристами практиками.