Продовжується набір іноземних громадян на нову англомовну магістерську програму "Міжнародне та європейське право"

Продовжується набір іноземних громадян на нову англомовну магістерську програму "Міжнародне та європейське право"

e-mail Друк

new logo tempus

Факультет міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія" продовжує набір іноземних громадян на інноваційну англомовну магістерську програму за спеціальністю 081 "Право", спеціалізація "Міжнародне та європейське право".

Магістерська програма орієнтована на студентів з юридичною освітою (диплом бакалавра), зацікавлених в поглибленому вивченні міжнародного права і європейського права, а також особливостей взаємодії міжнародного і європейського права з національним законодавством України, зацікавлених в отриманні навичок вирішення правових питань в контексті мультиюрисдикційної діяльності.
Ці знання допоможуть випускникам побудувати успішну кар'єру в бізнесі, громадському секторі або стати частиною міжнародної академічної спільноти.

Магістерська програма розроблена в рамках реалізації проекту Tempus IV Project 544117-TEMPUS-1-2013-1-HR-TEMPUS-JPCR "European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe - InterEULawEast" (2015-2017) у співпраці з Загребським університетом (Хорватія) і Університетом Марібор (Словенія).
В рамках магістерської програми студенти будуть мати можливість відвідати лекції українських провідних експертів в сфері міжнародного та європейського права, а також іноземних вчених і практиків, стати учасниками міжнародних ворк-шопів і програм обмінів, придбати soft skills, які особливо цінуються на сучасному ринку праці.

 

Детальніше

 

Главная