Запрошуємо взяти участь у програмі Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність

В рамках реалізації програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність Анатолійський Університет (Туреччина) відкриває свої двері бакалаврам, магістрам, аспірантам і викладачам Національного університету «Одеська юридична академія». Анатолійський університет - найбільший державний турецька університет, і четвертий за кількістю студентів в світі.

Тривалість кредитної мобільності для студентів та аспірантів 5 місяців.
Тривалість кредитної мобільності для викладачів від 5 до 16 діб.

Програма Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність покриває більшу частину витрат, пов'язаних з перебуванням українських студентів та викладачів в Анатолійському Університеті. За умовами програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність українські студенти можуть розраховувати на щомісячну стипендію, розміром від 750 до 850 євро, залежно від вартості проживання у європейській країні, а також на покриття дорожніх витрат. Українські викладачі можуть розраховувати на покриття витрат від 100 до 160 євро за день, залежно від вартості проживання у європейській країні, а також на покриття дорожніх витрат.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які є студентами денної форми навчання 2-6 курсу, аспірантами денної форми навчання та штатними викладачами Національного університету «Одеська юридична академія».

Основні вимоги до учасників програми:
для студентів – наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B1.
для викладачів - наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B2.

Детальна інформація про програму Еразмус + Опція К1 / Навчальна (академічна) мобільність: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html

Международное сотрудничество Участие в реализации проектов программ TACIS, TEMPUS, ERASMUS+, USAID ERASMUS+ Запрошуємо взяти участь у програмі Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність