Наукові гуртки кафедри

e-mail Друк

Науковий гурток «Морське право» об'єднує на добровільних засадах студентів, які цікавляться проблемами морського права, зокрема міжнародною уніфікацією норм морського права, їх імплементацією в українське законодавство, уніфікацією морського права в Європейському Союзі і можливим запозиченням успішного досвіду правового регулювання та організації діяльності підприємств морської галузі в практику України, визначенням прогалин в сучасному правовому забезпеченні морської діяльності України та пошуком можливих шляхів їх подолання з метою виконання завдань, визначених Морською доктриною України до 2035 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 07.10.2009 р. № 1307, а також Стратегією розвитку морських портів України на період до 2038 року, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 р. № 548-р.

Науковий гурток «Митне право» об'єднує на добровільних засадах студентів, які цікавляться проблемами митного права: міжнародними стандартами у сфері державної митної справи, досвідом роботи та правовим забезпеченням діяльності митних органів Європейського Союзу, визначенням можливостей впровадження найбільш успішного світового і європейського досвіду в українську практику, дослідженням Митного кодексу України 2012 року і прийнятого на розвиток його норм законодавства, а також визначенням недоліків норм міжнародних угод та національного українського законодавства з метою визначення напрямків подальших законотворчих робіт у сфері державної митної справи.

Графік роботи гуртків:
- Перша і третя п'ятниця навчального місяця («Морське право»),
- Друга і четверта п'ятниця навчального місяця («Митне право»)

Зміни в розкладі засідань відбуваються в зв'язку зі святковими днями і канікулами.

Наукові гуртки кафедри