афанасьева
e-mail Друк

Афанасьєва Мар'яна Володимирівна - в.о. завідувача кафедри конституційного права, доктор юридичних наук, професор кафедри

Освіта: Одеська національна юридична академія (юрист) 2000 р., аспірантура Одеської національної юридичної академії 2004 р., докторантура Національного університету «Одеської юридичної академії».

Займається адвокатською практикою в сфері адміністративного та господарського судочинства, очолює Консультаційний центр виборчого права та електоральних технологій Національного університету «Одеська юридична академія».

Напрямки наукової діяльності: конституційне право, виборче право та процес, виборча інженерія та виборчі технології.

Основні досягнення: автор більше шістдесяті наукових праць по проблематиці організації та проведення виборів в Україні. В 2004 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Конституційно-правове регулювання виборчих технологій в Україні». В 2015 р. захистила докторську дисертацію на тему: «Виборча інженерія в Україні: теоритико-методологічні засади та конституційно-правове забезпечення». Є автором 60наукових робіт.

Брала участь як науковий консультант у виборчих компаніях 1998, 2006, 2010 р. та в якості заступника голови ОВК 2012, 2014р.р.