пережняк
e-mail Друк

Пережняк Борис Аркадійович – кандидат юридичних наук, професор, декан факультету заочного навчання № 2, професор кафедри

Освіта: Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, 1977 (юрист).

З 1977 р. працював на юридичному факультеті ОДУ ім. І.І. Мечникова асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри державного і адміністративного права. З 1988 р. – заступник декана юридичного факультету, з 1993 р. – декан факультету Державного будівництва і управління Юридичного інституту ОДУ ім. І.І. Мечникова. З грудня 1997 р. працює в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Заступник головного редактора журналу «Юридичний вісник».

Наукові інтереси: конституційне право, муніципальне право, військове право.

Основні досягнення: автор понад 160 наукових праць, Дійсний член (академік) Української Академій наук та Академії наук вищої освіти України, член Союзу юристів України, член Національної спілки журналістів України.