e-mail Друк

Адреса: м. Чернівці, вул. Г. Сковороди, 7 (каб. 206)

Графік роботи кафедри
Пн. - Пт. (8:15-18:00)

Цуркан-Сайфуліна
Юлія Василівна
завідуюча кафедрою
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» функціонує з жовтня 2010 року.

В даний час на кафедрі працюють15 викладачів, з яких 1 доктор та 6 кандидатів наук.

Професорсько-викладацький склад кафедри представлений професором - В.В. Хохуляком; 5-ма доцентами – Ю.В. Цуркан-Сайфуліною, А.М. Тирон, О.В. Цурканом, І.С. Макар, Т.Г. Темерівською; 9-ма асистентами – Т.І. Стрибко, О.Я. Коваль, В.Ю. Колесник, А.Л. Гідорою,    Н.В. Яворською, Н.М. Букорос, С.М. Федасюк, О.М. Самборською, О.Р. Пелішенко.

На кафедрі теорії та історії держави і права здійснюється підготовка двох здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук за науковими спеціальностями 12.00.01, 12.00.11, одного здобувача наукового ступеня кандидата філологічних наук за науковою спеціальністю 10.02.04 та одного здобувача наукового ступеня доктора юридичних наук за науковою спеціальністю 12.00.12.

Організацією роботи кафедри, технічним забезпеченням діловодства, звітності, учбового навантаження займається лаборант кафедри – Кушнір О.В.

На кафедрі викладається 31 навчальна дисципліна:українська мова (за професійним спрямуванням), філософія, англійська мова, німецька мова, історія держави та права України, історія держави та права зарубіжних країн, соціально-політичні процеси, логіка, інформаційні технології в юридичній діяльності, ораторське мистецтво, латинська мова, історія Одеської школи права, професійна етика юриста, основи економічної теорії, фізичне виховання, безпека життєдіяльності та цивільний захист, міжнародне право, право Європейського Союзу, історія вчень про державу і право, порівняльне правознавство, міжнародне приватне право, теорія бізнесу, етика і етикет, релігієзнавство, загальнотеоретична юриспруденція, міжнародне кримінальне право, право Ради Європи, методологія юриспруденції, юридична техніка та технології, проблеми теорії держави та права, міжнародне гуманітарне право.

Викладачі кафедри беруть участь в організації науково-дослідної роботи студентів. При кафедрі функціонують два студентських гуртки – «Language club» та дискусійний гурток «Право та цивілізація», постійними учасниками, яких є близько 30 студентів ЧЮІ НУ «ОЮА».

Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у роботі міжнародних, республіканських наукових і науково-практичних конференціях, семінарах і засіданнях «круглих столах».

test
Про нас Структура Кафедри Кафедра теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту НУ"ОЮА"