Івано-Франківський юридичний інститут НУ "ОЮА"

Івано-Франківський юридичний інститут НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Контактна інформація:
76000, м.Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 13
web: www.pravoif.net
vk.com/iff_nuoua
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Тел .: +38 (0342) 720733, +38 (0342) 720735,
Тел. / Факс: +38 (0342) 720751

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця - 9:00-17:00

САВЧУК
Роман Михайлович
виконуючий обов'язки директора інституту

Надання освітніх послуг Одеською національною юридичною академією в м.Івано-Франківську розпочато в 2008 році на базі навчально-консультаційного центру, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 29.06.2010 р № 640 було реорганізовано в Івано-Франківський факультет.

З урахуванням потреби регіону у висококваліфікованих фахівцях в сфері правознавства для роботи в судових та правоохоронних органах, органах державної влади, місцевого самоврядування та з метою підвищення рівня підготовки фахівців з вищою юридичною освітою, Івано-Франківський факультет відповідно до наказу ректора Національного університету «Одеська юридична академія »від 27.06.2014 р .. № 2267-5 реорганізовано в Прикарпатський юридичний інститут, який у вересні 2016 змінив назву на Івано-Франківський юридичний інститут.

Ліцензійний обсяг прийому на підготовку за напрямом «Право» становить: бакалаврів - 330 осіб (150 денний, 150 заочної та 30 вечірньої форм навчання); фахівців - 330 осіб (150 денний, 150 заочної та 30 вечірньої форм навчання). Також інститутом здійснюється підготовка магістрів в рамках загального ліцензованого обсягу університету. Рішенням акредитаційної комісії України навчальний підрозділ визнано акредитованим за направленням 0304 «Право» (081 "Право") з ліцензованими обсягами прийому в вищезазначених межах.

На сьогодні в Івано-Франківському юридичному інституті Національного університету «Одеська юридична академія» здійснюється підготовка фахівців за такими спеціальностями: "кримінальна юстиція", "судова і управлінська діяльність", "судово-прокурорська діяльність" і "правоохоронна і правозахисна діяльність». На підставі отриманого дозволу Міністерства оборони України студенти Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» мають можливість навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та факультету військової підготовки Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У структурі інституту функціонують п'ять кафедр (кафедра кримінального процесу та криміналістики; кафедра кримінального права та кримінології; кафедра цивільного та господарського права і процесу; кафедра міжнародного, конституційного та адміністративного права; кафедра загально і гуманітарних дисциплін).

Для підготовки студентів в інституті сформовано високопрофесійний науково-педагогічний колектив. Більше 90% викладачів інституту є кандидатами і докторами наук, доцентами і професорами, які відомі своїми науковими досягненнями як в Україні, так і за її межами.

Підготовка молодих викладацьких кадрів відповідного кваліфікаційного та освітнього рівня здійснюється через навчання в аспірантурі. У 2009-2015 рр. викладачами та здобувачами Івано-Франківського юридичного інституту захищені 21 дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата наук, 20 викладачів отримали атестат доцента.

Одним з основних напрямків діяльності професорсько-викладацького складу Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» є науково-дослідницька робота. Формами наукової діяльності в ІФЮІ НУ «ОЮА» є: підготовка монографій, підручників, посібників, дисертацій, статей, доповідей, рецензій та відгуків, пропозицій, висновків; проведення наукових семінарів, конференцій, конкурсів наукових робіт.

На базі інституту видається збірник наукових праць «Прикарпатський юридичний вісник» - наукове фахове видання в галузі юриспруденції, в якому можуть публікувати результати своїх наукових досліджень наукові, науково-педагогічні і практичні працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі наукових ступенів.

Щорічно в Івано-Франківському юридичному інституті в рамках «тижня науки» проводяться звітні наукові конференції кафедр. У травні 2010 року розпочато нова форма наукової роботи - Щорічна науково-практична конференція «Правова система України: сучасний стан та актуальні проблеми», яка з травня 2012 отримала статус міжрегіональної, а з травня 2014 року - Всеукраїнської. Починаючи з грудня 2011 року, в Івано-Франківському юридичному інституті проводиться щорічний науково-практичний семінар «Судова реформа в Україні». До участі в проведенні цих заходів залучаються науково-педагогічні працівники інституту, університету та інших вищих навчальних закладів, а також практичні працівники.

Для здійснення навчального процесу Івано-Франківський юридичний інститут НУ «ОЮА» володіє відповідною матеріально-технічною базою. Площа навчально-лабораторних приміщень складає більше 4 тис. Кв.м. Інститут має у своєму розпорядженні навчальним корпусом з власною територією, достатньої для потреб навчального закладу. Будівля зокрема включає 3 лекційні аудиторії на 140-150 студентів кожна, 3 - на 120-130 чоловік кожна, одну на 80 студентів, а також 25 аудиторій для проведення семінарських і практичних занять.

Сучасним технічним обладнанням оснащені 2 комп'ютерні класи, криміналістична лабораторія, спеціалізована бібліотека з читальним залом на 100 посадочних місць. В наявності є стадіон та спортивний майданчик для занять з фізичного виховання. З метою забезпечення харчування працівників і студентів функціонує їдальня, діють 2 кафе.

Студенти Івано-Франківського юридичного інституту беруть активну участь в культурно-масових та спортивних заходах міста, області, країни в цілому. У стінах інституту діють гуртки художньої самодіяльності різного творчого напрямку, вокальний ансамбль. Студенти беруть участь у танцювальних та інших художніх колективах Івано-Франківська та області.

Інститут активно займається організацією студентського дозвілля, організовуються концертні програми, присвячені Дню знань і посвяти в студенти, Дню юриста, Дня Академії, Дню 8 Березня, врученню дипломів випускникам інституту. Доброю традицією стало урочисте вручення дипломів випускникам на сцені Івано-Франківської обласної філармонії, яке триває урочистостями за участю як відомих колективів міста та області, так і студентів інституту та коледжу, серед яких - володарі Гран-прі Міжнародних фестивалів, лауреати обласних та всеукраїнських творчих конкурсів .

В інституті регулярно проводяться дебатні заходи, відкриті пари за участю представників громадських організацій, спрямовані на пропаганду здорового способу життя та зміцнення сімейних цінностей. Студенти беруть участь в організації міських та обласних культурно-масових заходів: «Молодь - нова еліта нації», «Молодь і влада», «Галицький бал», «Тиждень сім'ї на Прикарпатті» і ін.

Інститут є учасником різних благодійних програм, в тому числі в допомоги воїнам АТО, сиротам і дітям з особливими потребами. щороку студенти інституту допомагають дитячим будинкам міста в організації проведення свят для дітей-сиріт (День Святого Миколая, День захисту дітей). Також активом студентів організовуються благодійні заходи на підтримку хворих дітей, які потребують коштів на лікування.

Студенти інституту беруть активну участь в різних спортивних змаганнях. Зокрема, в їх числі призери та учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з боксу, армреслінгу, баскетболу, футболу, тенісу та інших видів спорту. Серед них є майстри і кандидати в майстри спорту.

Щорічно проводиться кубок інституту з футболу, в якому беруть участь команди всіх академічних груп і команда викладачів. Регулярно організовуються змагання серед студентів з настільного тенісу.

Главная