Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса інституту:
м. Київ,02121, вул.Харківське шосе, 210.
+38(044) 563-82-21
Приймальна директора інституту
+38(044) 563-80-64

ФЕЛИК
Василь Іванович
В.о. директора інституту
доктор юридичних наук, доцент
генерал-майор міліції

Київський інститут інтелектуальної власності і права Національного університету "Одеська юридична академія" є одним з провідних юридичних вищих навчальних закладів України. Продовжуючи славні традиції Одеської правової школи, історія якої сягає своїм корінням ще в 1847 рік (час існування юридичного факультету Рішельєвського ліцею - першого вищого навчального закладу Одеси), і згідно з наказу № 5203-26 від 16.12.16 по НУ «ОЮА» «Про реорганізацію у Внутрішній структурі національного університету «Одеська юридична академія» ліквідовані следующие структурні підрозділі: Київський інститут інтелектуальної власності НУ «ОЮА», Київський інститут НУ «ОЮА», Київський коледж НУ «ОЮА» та одночасно створено Київський інститут інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія» у складі якого створено структурний підрозділ «Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права національного університету« Одеська юридична академія », став центром підготовки еліти майбутніх юристів України.

Київський інститут інтелектуальної власності і права Національного університету "Одеська юридична академія" має ліцензію та сертифікат на право здійснення освітньої діяльності за вищим IV рівнем акредитації, яким дозволено надання вищої освіти (в т.ч. іноземним громадянам) на рівні кваліфікаційних вимог до фахівця, магістра за фахом «правознавство».

Наш ВНЗ - це вищий навчальний заклад європейського типу, якому притаманні високий рівень освіти, застосування сучасних технологій в організації навчального процесу, використання позитивного інноваційного досвіду провідних зарубіжних вузів, модернізація матеріально-технічної бази і створення комфортних умов життя студентства.

Ми впевнені, що наш інститут стане храмом науки і початком професійного шляху вдосконалення для тих, хто обрав професію юриста за покликом серця, хто бачить своє покликання в зміні світу на краще, прагне зробити його безпечнішим, і стабільніше.

Виконуючим обов'язки директора Київського інституту інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія», згідно з наказу № 5190-75 від 10.12.16 НУ «ОЮА», призначено Фелика Василя Івановича.

test
Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"