e-mail Друк

РИЖКОВ
Віктор Миколайович
директор центра

Відділення професійно-технічної освіти ВСП «МЦППВЗвЗ, НУ «ОЮА» у м. Києві» займається підготовкою кваліфікованих робітників для потреб ринку праці м. Києва та регіону і оголошує набір учнів за професіями: «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Оператор комп’ютерного набору».

Термін навчання – 10 місяців (денна форма).

Прийом документів з 1 березня щорічно.

Початок занять – 1 вересня.

Навчання – БЕЗКОШТОВНЕ. Виплачується СТИПЕНДІЯ. Іногороднім надається гуртожиток.

Для зарахування на навчання необхідно подати наступні документи:
- Заяву на ім’я директора Центру
- Атестат про середню освіту та його копію
- Копію паспорта та ідентифікаційного коду
- 4 фотокартки (розміром 3х4 см)
- Копію військового квитка або копію приписного свідоцтва
- Медичну довідку (форма 086-о)

Центр створено Постановою Кабінету Міністрів України від 30.06.1992 р. №361 з метою виконання державних програм соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та членів їх сімей. За період своєї діяльності навчальним закладом було здійснено перепідготовку та підвищення кваліфікації близько 10 тис. офіцерів та членів їх сімей. Паралельно з 1995 р. проводиться також і підготовка робітничих кадрів з числа випускників середніх шкіл. У 2010 р. наказом Міністерства освіти і науки України Центр реорганізовується і приєднується до Національного університету «Одеська юридична академія» в якості структурного підрозділу, який займається підготовкою кваліфікованих робітників.

За останніх 5 років навчальний заклад значно модернізував навчально-матеріальну базу, удосконалив комплексне методичне забезпечення предметів і професій, зміцнив кадровий потенціал і на сьогодні є цілком конкурентоспроможним на ринку праці регіону.

Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Відокремлений структурний підрозділ «Міжрегіональний центр професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених в запас, НУ «ОЮА» у м. Києві»