e-mail Друк

понеділок-п'ятниця 745- 1615

ПОЛЯНСЬКИЙ
Костянтин Вікторович

За весь час своєї діяльності училище не змінювало профілю будівельної галузі!

Постійно вдосконалювало професійну майстерність, поєднуючи провірені часом та сучасні інструменти, матеріали, прийоми робіт.

Станьте справжнім професіоналом разом з нами!!!

Термін навчання 2 роки за професіями:

«Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник»;

«Столяр будівельний. Тесляр»;

«Штукатур. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Лицювальник-плиточник».

Термін навчання 1 рік за професією:

«Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

Навчання безкоштовне.

У період навчання учні отримують стипендію і забезпечуються за рахунок держави гуртожитком.

Училище здійснює набір у спеціальні групи для навчання соціально-незахищених дітей, а також, дітей з вадами слуху і мови.

В травні 2016 року наш учень з вадами слуху на мови Гуд Олег Ігорович переміг у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник»

На території училища працює капличка, їдальня, спортивний та тренажерні зали, бібліотека, гурток художньої самодіяльності.

Безлімітний доступ до мережі Internet, Wi-Fi-зона.

По закінченню навчання видається диплом кваліфікованого робітника.

test
Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Відокремлений структурний підрозділ "Професійно-технічне училище №4 Миколаївського інституту права НУ "ОЮА "