Відокремлений структурний підрозділ "Училище №3 НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса: 65020г. Одеса, вул. Мечникова, 76А
Телефон: (048) 716-55-19

Сайт училища: http://vspuchil3onua.od.ua/

ВК: https://vk.com/uchnumber3

Графік роботи: Пн-Пт 08: 00-16: 00

БАЙНОВ
Ігор Михайлович
директор училища

Ремісниче училище № 3 було створено 20.05.1944 року, як базове для Чорноморського морського пароплавства і Судноремонтного заводу № 1. Училище пишалося своїми випускниками. Практично на кожному судні працювали матроси, мотористи, токарі та електрики, які закінчили училище. Багато продовжили навчання у ВНЗ і стали капітанами, механіками і навіть керівниками різних морських підприємств.

У 1962 році училище було перейменовано в ПТУ №14.

Згідно наказу Міністерства освіти № 140 від 17.06.1997 року два найвідоміших Одеських морських училища - ПТУ №14 та ВПУ №17 були ліквідовані і на їх базі було створено Вище професійне училище № 17.

У 1999 році наказом Міністерства освіти України № 391 від 17.11.1999 року ВПУ № 17 було реорганізовано в Училище № 3 ОНЮА.

У 2010 році згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1079 від 11.11.2010 училище № 3 ОНЮА було перейменовано в відокремлений структурний підрозділ «Училище № 3 Національного університету«Одеська юридична академія».

Училище здійснює підготовку учнів:

• після 9 класу за такими спеціальностями: «Моторист 1 класу - Матрос 2 класу», «Моторист 2 класу - Токар 3 розряду».
  • після 11 класу: «Моторист 2 класу».

Навчання в училищі зараховується до трудового стажу. В училищі бюджетна форма навчання, учні отримують стипендію. Обов'язкова морська форма одягу.

Училище має сучасну навчально - виробничу базу: лабораторії, кабінети оснащені новим обладнанням, яке використовується на сучасних судах. Разом з загальноосвітніми предметами вивчаються і спецпредмети, такі як СЕУ, морська практика, основи судноводіння, техніка особистого виживання, пристрій судна, матеріалознавство, креслення та інші. Отримані знання закріплюються практичними роботами під час виробничого навчання і практики на судах в порту.

test
Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Відокремлений структурний підрозділ "Училище №3 НУ "ОЮА"