Миколаївський юридичний коледж НУ "ОЮА"

Миколаївський юридичний коледж НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса: Україна, 54038, м. Миколаїв,
вул. Генерала Карпенка, 18  
тел./факс: (0512) 34-01-12
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи:
понеділок – п’ятниця з 830до 1645

ЄМЕЛЬЯНОВА
Людмила Василівна
директор коледжу
кандидат юридичних наук, доцент
відмінник освіти України

Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» (далі – коледж) є навчальним, навчально-методичним і виховним структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія», суб’єктом освітньої діяльності без права юридичної особи, утворений з метою надання юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», розвитку правової науки та впровадження правової культури.

Відокремлений структурний підрозділ «Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» - вищий навчальний заклад створений у 2013 році (наказ від 14.02.2013 року № 678-28).

Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» створено на базі Відокремленого структурного підрозділу «Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» згідно з п. 2 наказу Національного університету «Одеська юридична академія» від 27.11.2014 № 4471-26 «Про ліквідацію Відокремлених структурних підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія».

Для забезпечення навчального процесу у Миколаївському юридичному коледжі сформовано професійний науково-педагогічний колектив.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється викладацьким складом трьох циклових комісій: загальноосвітніх, гуманітарних і правових дисциплін, які забезпечують якісну підготовку фахівців.

У професійній та злагодженій роботі коледжу приймають участь понад двадцять викладачів педагогічних спеціальностей, серед яких кандидати наук, викладачі вищої, першої та другої категорій, вчителі – методисти.

Так, відповідно до Закону України «Про освіту» ст. 54, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України» від 20.12.2011 року № 1473 у 2015–2016 навчальному році проведено атестацію педагогічних працівників Миколаївського юридичного коледжу.

У коледжі створені всі умови для підвищення кваліфікації педагогів. Обов’язкове та своєчасне проходження ними курсової перепідготовки, інші форми підвищення кваліфікації регламентуються перспективним та поточним плануванням. Так, протягом 2015-2016 навчального року курси підвищення кваліфікації пройшли чотири викладачі коледжу.

З метою активізації творчої діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти педагогічних працівників, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання студентів, відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 25.08.2015 № 590 «Про затвердження плану проведення державної атестації навчальних закладів різних типів та форм власності за рівнем загальної середньої освіти Миколаївської області на 2015-2024 роки» в термін з 25 квітня по 06 травня 2016 року проведено державну атестацію Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

За результатами державної атестації визнано атестованою освітню діяльність Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» за рівнем повної загальної середньої освіти з підтвердженням права видачі документів про освіту державного зразка.

Викладачами коледжу ведеться активна наукова та методична робота. Постійно проводяться методичні семінари для підвищення педагогічного рівня викладачів коледжу, основою яких є індивідуальний підхід під час виконання навчальних циклів. Проводяться наукові семінари для розв’язання проблемних питань у навчанні студентів за напрямом вивчення інноваційних підходів щодо викладання навчальних дисциплін в юридичному коледжі.

Досягнення студентів Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»

За вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування Миколаївщини, цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети, відмінне навчання, активну участь у громадському житті коледжу і міста Миколаєва студенти III курсу відзначені подяками Миколаївська обласної державної адміністрації та грамотами Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації.

У Миколаївській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Гмирьова тривали запальні баталії студентів на відкритому конкурсі з судових дебатів. В турнірі брали участь три команди Миколаївського юридичного коледжу, які посіли почесні І, ІІ та ІІІ місце.

В Миколаєві проведено правничий форум, основними темами якого стали актуальні проблеми в процесі підготовки фахівців права та шляхів їх вирішення, напрямки реформування органів юстиції. У конкурсі взяли участь вісімнадцять учасників, серед яких були викладачі та аспіранти, ад’юнкти та студенти вищих навчальних закладів. Миколаївський юридичний коледж представили студенти ІІІ курсу, які посіли почесні ІІ та ІІІ місце.

Студенти Миколаївського юридичного коледжу взяли участь у проекті «Кар’єрний START». Захід проходив у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Гмирьова за ініціативою громадської організації «Молодь за права людини».

У лютому-березні 2016 року студентки ІІІ курсу взяли участь у Програмі розвитку молодого юриста. Програма передбачала: тренінгову програму з мистецтва публічного виступу та самопрезентації; курс ораторського мистецтва; майстер класи зі складання позовних заяв, заяв до Європейського суду з прав людини, інших процесуальних документів; зустрічі та інтерактивні лекції від досвідчених практикуючих юристів Миколаєва.

Протягом останнього навчального року суттєво покращена матеріально-технічна база:
створено спеціалізовані аудиторії (кабінет математики, фізики, астрономії; кабінет біології та хімії; кабінет філології; кабінет історії), які оснащені наочністю і приладдям;
обладнано кабінети трьох циклових комісій;
придбані меблі для бібліотеки та кабінетів.

У Миколаївському юридичному коледжі є все необхідне для здобуття професії юриста.

Главная