Чернівецький юридичний коледж НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Поштова адреса: вул. Сковороди, 7, м.Чернівці, 58008

E-mail:chern.koledg@onua.edu.ua

Телефони: (0372) 55-94-49; (0372) 58-63-23

ОБІДНЯК
Любомира Теодорівна
директор коледжу

Чернівецький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» створений на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.09.2011 р .. № 1062 та Наказу НУ «ОЮА» «Про перейменування Навчально - консультаційний центр НУ« ОЮА » з юридичним коледжем у м. Чернівці та створення відокремленого структурного підрозділу «Чернівецький юридичний коледж НУ «ОЮА» від 15.09.2011 року № 2218-61 шляхом реорганізації з Навчально-консультаційного центру НУ «ОЮА» з юридичним коледжем у м. Чернівці з урахуванням потреби регіону в формуванні та розвитку всебічної, гармонійної особистості студентів з високими професійними, духовними і моральними якостями, забезпеченні загальнодержавних і регіональних потреб у кваліфікованих молодших спеціалістів органів юстиції, суду, прокуратури, органів внутрішніх справ, митних органів, органів самоврядування, виконавчої влади та організацій , установ і підприємств усіх форм власності.

Згідно з ліцензією НУ «ОЮА» прийом на навчання до Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» в 2013-2015 р.р. проводився на денну та заочну форми навчання в межах ліцензованого обсягу Національного університету «Одеська юридична академія». У 2013 році коледж акредитований по 1-му рівню акредитації.

Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Чернівецький юридичний коледж НУ "ОЮА"