Івано-Франківський юридичний коледж НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса – вул.. Максимовича, 13, м. Івано-Франківськ,
Івано-Франківська обл., 76007
Телефон – (0342)720778
Сайт – www.onua.edu.ua

Графік роботи:
понеділок – п’ятниця з 9:00 по 17:00

Стисла інформація щодо діяльності коледжу

Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» створений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 01.07.2011 р., № 734, та наказу Національного університету «Одеська юридична академія» від 01.07.2011 р. № 1355-5 «Про утворення Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Коледж проводить освітню діяльність на основі Положення про Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» від 13.10.2015 р. Термін навчання в коледжі – три роки. Форма власності коледжу – державна.

Коледж готує фахівців на базі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти. Коледж здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Ліцензований обсяг вищого навчального закладу 200 осіб.

Івано-Франківський юридичний коледж розміщується в навчальних корпусах Національного університету «Одеська юридична академія» по вул. Максимовича, 13, які включають 6 лекційних аудиторій на 140-150 чол. кожна та 2 лекційні аудиторії на 100 чол.

Усі навчальні кабінети забезпечені сучасним обладнанням, устаткуванням, технічними засобами, які необхідні для виконання навчальних планів і програм. Навчально-методичне забезпечення предметів постійно удосконалюється і доповнюється новими методичними напрацюваннями.

Функціонує бібліотека з читальним залом на 80 місць, яка постійно оновлюється та охоплює весь цикл як професійноорієнтованих, так і загальноосвітніх дисциплін, має доступ до електронної бази інформації (електронного каталогу) наукової бібліотеки Національного університету «Одеська юридична академія».

Професійний рівень викладацького складу Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відповідає профілю дисциплін та предметів, які вони викладають. 95 % викладачів професійно орієнтованого циклу – кандидати наук. Викладачі постійно працюють над підвищенням професійної майстерності та ділової кваліфікації, застосовуються інноваційні підходи у методиці та практиці викладання навчальних дисциплін.

Студенти коледжу беруть участь та є багаторазовими призерами предметних олімпіад, що проводяться серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації області, активну участь у культурно-масових та спортивних заходах міста, області, країни в цілому. Зокрема, в їх числі призери та учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з боксу, баскетболу, футболу, тенісу та інших видів спорту.

Ефективно працюють гуртки художньої самодіяльності. В основу виховної роботи покладено системний особистісний підхід до студентів, враховуються їх вікові та індивідуальні особливості.

З метою організації студентського колективу, в коледжі працює студентська рада. Її робота спрямована на виховання у студентів національної свідомості, готовності до трудової діяльності, активної громадянської позиції, відповідального ставлення до навчання, на розвиток організаторських здібностей студентів.

Головне спрямування ІФЮК НУ «ОЮА» – підготовка грамотних і впевнених у своїх знаннях фахівців юридичної сфери, які завдяки набутій під час навчання професійній підготовці здатні працювати на благо розвитку правової держави України.

Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Івано-Франківський юридичний коледж НУ "ОЮА"