Криворізький факультет НУ "ОЮА"

Криворізький факультет НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса:50074, Дніпропетровська область,
м. Кривий Ріг, проспект Миру, 22
Телефон:(0564) 92-10-13;
92-10-15;
92-09-23;
92-16-21;
098-80-90-150;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Офіційний сайт: http://krog.onua.edu.ua

ЗАЛУЖНИЙ
Віталій Григорович
в.о. декана факультету

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» є структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія» у місті Кривому Розі Дніпропетровської області, який відрізняється «сімейною» обстановкою, індивідуальним підходом до студентів, якісною освітою і невеликою вартістю за навчання.

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» створений наказом Міністерства освіти і науки України від 15 червня 1998 року № 218, як Криворізький навчальний центр Одеської юридичної академії, який реорганізовано у 2010 році у Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія».

Необхідність створення цього структурного підрозділу Одеської юридичної академії була викликана великою потребою в кваліфікованих кадрах правоохоронних органів Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а також з урахуванням потреби регіону та ближніх областей у висококваліфікованих фахівцях з права для роботи в судових органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, підприємствах та організаціях.

Зараз на Криворізькому факультеті проводиться підготовка студентів-правознавців за двома спеціалізаціями: «Кримінальна юстиція» і «Цивільна та господарська юстиція». Загальна кількість студентів, що навчаються складає понад 600 чоловік, які представляють 16 регіонів України.

 Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» як центр правової освіти й науки в Кривому Розі, зібрав кращий науковий потенціал, його викладачі брали активну участь у роботі комісії з розробки проекту Статуту територіальної громади Кривого Рогу, входять до складу експертної ради виконавчого комітету Криворізької міської ради (на громадських засадах), багато викладачів є радниками депутатів різних рівнів, працюють у провідних засобах масової інформації, є третейськими суддями, беруть участь у роботі місцевих органів влади й роботі громадських організацій, активно займаються адвокатською діяльністю в регіоні.

На Криворізькому факультеті за прикладом Національного університету «Одеська юридична академія» створено юридичну клініку для надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.

За заслуги у розвитку юридичної науки й практичну правову допомогу місту Кривому Рогу, місту з населенням понад 700 тис., викладачі Криворізького факультету представляються на нагородження до органів місцевого самоврядування Кривого Рогу та органів державної влади.

З червня 2017 року факультет очолює Залужний Віталій Григорович, який має великий досвід практичної роботи в правоохоронних органах міста Кривого Рогу. На факультеті постійно зростає науковий потенціал: з числа вже працюючих викладачів, захищена 1 докторська і 6 кандидатських робіт. Укріплений склад новими молодими вченими, які працюють на трьох кафедрах факультету; укладені договори з базами практики, кафедрою військової підготовки, працює магістратура, поліпшується матеріальна база навчального закладу.

Криворізький факультет має сучасну навчальну базу, що дозволяє на достатньо високому рівні стандартів організувати навчально-виховну роботу. Факультет розташований у центрі Кривого Рогу на головній магістралі міста - проспекті Миру. В учбовому корпусі площею 2 517 кв.м в достатній кількості створені навчальні аудиторії, спеціалізовані кабінети, унікальна на Дніпропетровщині юридична електронна бібліотека та простора бібліотека з читальним залом на 78 місць, фондом довідкової та навчально-методичної правової літератури понад 32 000 друкованих примірників. До послуг студентів надано в безоплатне та безобмежене користування інформаційна система «ЛІГА ЗАКОН» версії «Преміум» та доступ до глобальної мережі Інтернет.

Третій рік поспіль Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» стає переможцем у міському конкурсі з благоустрою серед навчальних закладів в Кривому Розі.

Матеріальна база Криворізького факультету дозволяє не тільки забезпечувати якісний навчальний процес, а й соціальні потреби студентів. В приміщенні факультету постійно працює охайне студентське кафе «Феміда» з 2-ма залами на 96 місць, оснащене усім необхідним обладнання та устаткуванням для забезпечення гарячого харчування широкого асортименту та якісного обслуговування. Працює медичний пункт. Студентам з інших міст надається гуртожиток.

У студентів денної форми навчання є можливість поєднувати навчання з проходженням підготовки на військовій кафедрі.

Студенти приймають активну участь в роботі наукових гуртків, спортивних турнірах факультету з міні-футболу, настільного тенісу, боулінгу, шахів та шашок. Велика увага приділяється організації тематичних екскурсій по видатним історичним місцям та виїзних занять до Верховної Ради України, Конституційного Суду України, Миколаївського морського порту, фіскальних органів, місцевих судів та експертних установ.

Координує роботу з організації навчально-виховного процесу та його удосконалення в Криворізькому факультеті – кандидат юридичних наук, доцент Стець Олег Миколайович, заступник декана з навчально-виховної роботи.

Слідуючи традиціям університету щодо різностороннього та гармонійного виховання майбутніх юристів, адміністрацією факультету щорічно в Криворізькому факультеті організовуються різноманітні культурно-розважальні заходи для студентства: «Студентська весна», «Свято майбутньої професії», традиційний конкурс ораторського мистецтва «Нащадки Цицерона», тематичні концерти та інші культурні акції на базі кращих розважальних молодіжних центрів та палаців культури міста.

В Криворізькому факультетіза підтримки декана факультету традиційно проводяться студентські благодійні акції «Студенти-дітям» для дітей сиріт. Крім того багато студентів є добровільними волонтерами при допомозі людям похилого віку з будинків пристарілих.

Викладачі та студенти факультету постійно беруть участь в роботі міжнародних та міжвузівських конференціях, конференціях, що проходять на базі Одеської юридичної академії, а також на базі Криворізького факультету НУ «ОЮА». Так, стало традицією проводити на факультеті започатковану десять років тому студентську наукову конференцію до Дня прав людини, в якій щорічно приймає участь понад 100 кращих студентів факультету, яка охоплює проблемні наукові питання з майже усіх навчальних дисциплін, що вивчаються студентами. За результатами роботи конференції видається Збірка наукових робіт учасників конференції. До того, щорічно, навесні на Криворізькому факультеті серед студентів ВУЗів Дніпропетровщини, проводиться міжвузівська наукова студентська конференція «Криворізькі історико-правові читання».

Студенти мають можливість проходити учбову та переддипломну практику в судах, органах МВС, прокуратурі, управліннях юстиції, органах місцевого самоврядування, в адвокатських об’єднаннях та нотаріальних конторах, в юридичних відділах підприємств та організацій. Після успішного проходження практики багатьом студентам пропонують працевлаштуватись в подальшому після отримання диплому спеціаліста.

По закінченню навчання на Криворізькому факультеті випускники отримують диплом Національного університету «Одеська юридична академія» державного зразка українською та англійською мовами.

На Криворізькому факультеті створено усі умови для плідної роботи Студентського наукового товариства. Під керівництвом викладачів Криворізького факультету студенти приймають участь в підготовці своїх наукових статей та монографій.

Скеровує всю наукову та методичну роботу в Криворізькому факультеті, координує роботу з підготовки посібників та монографій – кандидат історичних наук Амарян Мералі Халойович, заступник декана з науково-методичної роботи.

Сьогодні, Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» – це осередок правової освіти і науки в Кривому Розі та Дніпропетровській області. В його структурі функціонують 3 кафедри: кафедра кримінально-правових дисциплін, кафедра конституційного, міжнародного та приватного права, кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін.

На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» постійно удосконалюється організація навчальної, наукової та виховної роботи.

Впровадження сучасних прогресивних інновацій в навчанні студентів та гармонійне виховання майбутніх юристів – основа організації навчального процесу на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія».

Главная