Нікопольський факультет НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса: м.Нікополь, пр.Трубників б. 87-а ;

тел.: 8 (05662) 2-30-25
8 (05662) 2-50-23
(099) 262-08-41

електронні адреси:

посилання на сайт факультету: НУ«ОЮА»(НФ) – группа ВКонтакте ;

Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 8:30 до 16:30 год.

КАПЛАН
Геннадій Абрамович
декан факультету
кандидат філософських наук, доцент

Нікопольський факультет є структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія» з 2003 року. За час існування наш навчальний заклад став центром, в якому формується юридична наука та виростає інтелігенція, що розповсюджує дух волелюбства, навчає і виховує громадян нашого регіону.

На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів та спеціалістів зі спеціальності «Право» на денній та заочній формах навчання і відділенні післядипломної освіти.

Студенти денної форми навчання мають змогу навчатися на кафедрі військової підготовки та отримати військове звання.

В нашому навчальному закладі діють три кафедри: державно-правових дисциплін, спеціальних правових дисциплін, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін, на яких працюють висококваліфіковані викладачі, які забезпечують якісну підготовку фахівців у галузі права. Студенти мають можливість проходити практику у судах, органах прокуратури та органах внутрішніх справ, адвокатських об`єднаннях.

Нікопольський факультет має сучасну матеріально-технічну базу: окремий триповерховий навчальний корпус, спеціалізовані аудиторії та лабораторії, музей криміналістики, навчальний полігон та бібліотеку фахового профілю.

Головною цінністю факультету є, безумовно, науково-педагогічний склад, яким керує енергійний, відданий своїй справідоцент, кандидат філософських наук, декан Каплан Г.А. В умовах постійного вдосконалення наукової, навчально-методичної, дослідницької роботи та впровадження інноваційних технологій, на факультеті створена атмосфера колективної творчості студентів і педагогів.

Велика увага приділяється вихованню студентської молоді, збагаченню її інтелекту. На факультеті діє студентська рада, старостат, є команда КВК «Галстуки», танцювальний колектив, спортивні секції та наукові гуртки.

Найяскравішим показником успішної діяльності факультету є те, що майже всі випускники, після отримання диплому державного зразка, працевлаштовані за фахом. Вони успішно працюють суддями, прокурорами, слідчими у правоохоронних органах, СБУ, податковій поліції, управлінні юстиції, юристами у сфері державного управління, в комерційних організаціях, у підприємницькій сфері; продовжують навчання в аспірантурі.

О факультете