Черкаський факультет НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса:18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Сайт: http://onua.ck.ua

Телефони:
1. Приймальна - (0472) 32-13-96
2. Навчальна частина - (0472) 54-17-68
3. Бухгалтерія - (0472) 37-92-62

Графік роботи: 09.00 - 17.00

БОГДАНОВ
Володимир Семенович
декан факультету
доктор філософських наук, професор

Черкаський факультет протягом 16 років успішно працює у складі Національного університету «Одеська юридична академія». Він був створений відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України № 328 від 19.07.2000 року з метою підготовки фахівців у галузі права.  За цей час кількість студентів, які навчаються на факультеті, зросла до 1000 осіб, а кількість випускників до шести сотень, які успішно працюють в  судових, правоохоронних та інших органах державної влади і місцевого самоврядування Черкаської області та інших регіонів України.

В останні роки прослідковується чітка тенденція до зростання кількості абітурієнтів, які бажають навчатися в Черкаському факультеті на денній і заочній формах навчання. Жителів Черкащини приваблює не тільки престиж Національного університету «Одеська юридична академія», який має високий авторитет у сфері вищої юридичної освіти, але й можливість навчатися безпосередньо у своєму регіоні.

Для підготовки висококваліфікованих спеціалістів на факультеті створена достатня матеріально-технічна база та працюють досвідчені науково-педагогічні кадри, які й забезпечують здійснення якісного навчального процесу.

З метою надання якісних освітніх послуг у навчальному закладі сформовано професійний науково-педагогічний колектив з необхідним освітнім рівнем, що відповідає профілю навчальних дисциплін, які викладаються, та достатнім досвідом практичної та наукової роботи. Основними формами наукової діяльності у Черкаському факультеті є підготовка дисертацій, підручників (посібників) з юридичних та неюридичних дисциплін, наукових доповідей, рецензій та відгуків; участь у наукових семінарах та конференціях. Наукові дослідження викладачів факультету знайшли своє відображення у більш ніж у 120 опублікованих працях та навчально-методичних посібниках.

Враховуючи належний стан матеріально-технічної бази та якісний склад викладачів, з метою розвитку та удосконалення процесу підготовки фахівців в галузі права відповідно до потреб ринку праці, на факультеті є всі можливості для забезпечення здійснення належного навчального процесу.

При Черкаському факультеті працює юридична клініка “PRO BONO”, мета якої забезпечення доступу представників соціально вразливих груп суспільства до правової допомоги шляхом надання безоплатних юридичних консультацій. Основою функціонування юридичної клініки є поєднання інтересів громадян, що потребують правової допомоги, однак не можуть оплатити послуги адвоката, та студентів, які зацікавлені в отриманні практичних навичок, що буде сприяти в майбутньому їхньому працевлаштуванню і подальшій кар'єрі.

Підготовка юристів на факультеті здійснюється за спеціалізаціями:

• судово-прокурорська діяльність;
  • цивільна та господарська юстиція;
  • правоохоронна та правозахисна діяльність.

Зарахування на перший курс навчання в Університеті для випускників шкіл проводиться за результатами зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень, підтверджених сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти.

Вступники на перший курс подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (не нижче 100 балів), української мови та літератури (не нижче 100 балів), з іноземної, або з математики, або з географії – (не нижче 100 балів). Вступники на старші курси (на базі «молодшого спеціаліста» чи «бакалавра») складають фахове вступне випробування з права.

Для вступу до факультету на перший курс до приймальної комісії подають такі документи:
• заява встановленої форми;
• 6 фотокарток розміром 3 x 4 см;
• копії паспорту та ідентифікаційного коду;
• копія приписного посвідчення або військовий квиток;
• документ державного зразка про повну загальну середню освіту (оригінал або копія) разом з випискою оцінок;
• відповідний документ Українського центру оцінювання якості освіти;
• дипломи та грамоти за високі успіхи з навчальних дисциплін: основи правознавства, української мови (якщо є);
• документи про пільги (оригінал та ксерокопію – якщо є).

test
Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Черкаський факультет НУ "ОЮА"