Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса: Харківське шосе, 210, Київ, 02000
Телефон: 044 563 80 54
Сайт: www.onuai.kiev.ua/

Графік роботи: 8:15 – 16:45, обід 12:45 по 13:15

МАТІЙКО
Микола Володимирович
директор коледжу
кандидат юридичних наук, доцент

Створення коледжу допомагає комплексному підходу вирішення завдань ранньої професійної орієнтації учнів, реалізації принципів ступеневої освіти, забезпечення загальнодержавних і регіональних потреб у кваліфікованих юридичних кадрах. Таким чином відбувається формування нових пріоритетів у підготовці висококваліфікованих юристів до практичної діяльності, що опосередковує входження України в єдиний європейський освітній простір.

Коледж - науковий, навчально-методичним та виховний структурний підрозділ Національного університету «Одеська юридична академія», де здійснюється підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності «Правознавство». Період навчання в коледжі 3 роки денної форми навчання (на базі базової середньої освіти), або 2 роки заочної форми зі скороченим терміном навчання з одночасним здобуттям в загальноосвітній школі повної загальної середньої освіти. Також існує можливість вступу на другий курс коледжу на підставі сертифікатів  ЗНО для випускників шкіл з повною середньою освітою (випускники 11-х класів).

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та кошти фізичних та юридичних осіб. Зарахування до юридичного коледжу здійснюється шляхом конкурсного відбору за результатами вступних іспитів. У коледжі існує денна та заочна форма навчання. Виховна робота в коледжі дозволяє готувати фахівців з високими професійними та моральними якостями. Студенти коледжу носять форму встановленого зразка.  Студенти коледжу навчаються у новому навчальному корпусі, що знаходиться за адресою: м. Київ, Харківське шосе 210.

Начальний процес у коледжі повною мірою забезпечений новітніми технологіями, в коледжі створені сучасні комп’ютерні класи та спортивна інфраструктура. Студенти коледжу займають призові місця на міжнародних, міських та обласних змаганнях, конкурсах і олімпіадах. На території структурних підрозділів  діє сучасне кафе на 250 місць.

Для студентів коледжу влаштовуються різноманітні спортивні та виховні заходи із залученням відомих артистів, спортсменів, фахівців різних сфер.

Викладання юридичних та гуманітарних дисциплін ведеться професорсько-викладацьким складом Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА, а загальноосвітніх - штатними викладачами коледжу. Викладачі коледжу беруть активну участь у республіканських, обласних, міських науково-практичних конференціях, а також готують студентів 1-го курсу до участі в олімпіадах з загальноосвітніх дисциплін.

Студенти коледжу користуються новою сучасною бібліотекою Київських структурних підрозділів НУ ОЮА, яка повною мірою здійснює інформаційне забезпечення загальноосвітніх, гуманітарних та юридичних дисциплін. Таким чином, для студентів коледжу університетом створені всі умови для якісного навчання, занять спортом та культурного відпочинку. За багато років Національним університетом «Одеська юридична академія» напрацьовано великий досвід в підготовці фахівців юридичної справи, який покладений в основу навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

Навчальний процес в коледжі виходить з базового принципу поєднання отримання теоретичних знань разом із залученням студентів до отримання практичного досвіду юридичної діяльності. Під час ознайомчої та навчальної практик студенти коледжу відвідують Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Верховний Суд України, Конституційний Суд України, Київську міську державну адміністрацію, Національний банк України, Міністерство внутрішніх справ України та інші органи державної влади та місцевого самоврядування. Перед студентами із лекціями виступають представники державних органів, відомі фахівці юридичної справи України та зарубіжжя, вчені-юристи зі світовим ім’ям.

Після закінчення Коледжу Київського інституту інтелектуальної власності та права випускники отримують диплом молодшого спеціаліста та продовжують навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» з третього курсу денної форми або четвертого курсу заочної форми навчання або можуть працювати на посадах в судових і правоохоронних органах України, органах юстиції та прокуратури, місцевих Радах, у відділах кадрів, юридичних службах установ, організацій та підприємств, на посадах які не вимагають повної вищої освіти.

Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Коледж Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА"