Київський коледж НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса: Харківське шосе, 210, Київ, 02000
Телефон: 044 563 80 54
Сайт: www.onuai.kiev.ua/

Графік роботи: 8:15 – 16:45, обід 12:45 по 13:15

МАТІЙКО
Микола Володимирович
директор коледжу
кандидат юридичних наук, доцент

Київський коледж права як окремий структурний підрозділ Національного університету «Одеська юридична академія» створений Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.05.2014 №589.

КК НУ «ОЮА» - головний вуз з правознавства столиці України, здійснює підготовку фахівців за II-III - рівнем акредитації. Після закінчення навчання випускникам видаються дипломи про вищу юридичну освіту державного зразка молодшого спеціаліста. Диплом дійсний на всій території України.

У Київському коледжі права НУ «ОЮА» навчання проводиться за денною та заочною формою.

Коледж здійснює підготовку студентів за спеціальністю «правознавство» для роботи в органах прокуратури і досудового слідства, органах судової влади, податкову службу, управліннях земельних ресурсів, юридичних службах суб'єктів господарювання, нотаріат і адвокатуру.

Застосування інтерактивних технологій і методів у навчальному процесі забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців без їх відриву від основного місця роботи за фахом «правознавство».

КК НУ «ОЮА» має необхідну матеріально-технічну базу для організації повноцінного навчально-виховного процесу та відпочинку студентів.

На території студмістечка розташований сучасний дев'ятиповерховий гуртожиток, який забезпечує житлом студентів коледжу.

Необхідність створення структурного підрозділу була викликана великою потребою в кваліфікованих працівниках правоохоронних органів м.Києва та Київської області, а також з урахуванням потреби регіону і ближніх областей в висококваліфікованих фахівцях по праву для роботи в судових органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, підприємствах і організаціях . Студенти під керівництвом науково-педагогічних працівників беруть активну участь в науково-дослідній роботі, виступають з науковими доповідями, повідомленнями на міжнародних, міжвузівських і науково-практичних конференціях. Наукові публікації науково-педагогічних працівників і студентів видаються у відповідних збірниках.

Високий рівень професійної підготовки фахівців-юристів, крім науково-педагогічних працівників Київського коледжу, забезпечують відомі вчені Університету: професори, кандидати юридичних та історичних наук, доценти, а також практичні працівники, які мають багатий досвід роботи в судовій системі та правоохоронних органах.

test
Про нас Структура Інститути, факультети, коледжі, училища Київський коледж НУ "ОЮА"