Кафедра загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ "ОЮА"

e-mail Друк

Адреса: м. Київ, Харківське шосе, 210 (каб. 403, 603)

altКРУСЯН
Анжеліка Романівна
доктор юридичних наук, професор,
в.о.завідувач кафедри

Кафедра загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного та адміністративного права була створена у квітні 2016 року (протокол № 5 засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» від 8 квітня 2016 р.) з метою забезпечення навчального процесу в Київському інституті НУ ОЮА, зокрема, проведення відповідно до профілю кафедри освітньої, методичної, науково-інноваційної, організаційної та виховної діяльності, забезпечення підготовки та захисту випускних кваліфікаційних робіт, практичної підготовки студентів, атестації здобувачів освітніх послуг за спеціальністю  081 «Право».

Кафедру з моменту її створення очолює доктор юридичних наук, професор Крусян А.Р.

Сьогодні на кафедрі працюють: Крусян Анжеліка Романівна – завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор; Тимченко Сергій Михайлович – професор кафедри, доктор історичних наук, професор; Трофанчук Григорій Іванович – професор кафедри, кандидат історичних наук, доцент; Чулінда Людмила Іванівна – доцент кафедри, кандидат юридичних наук, доцент; Удяк Віктор Іванович – доцент кафедри, кандидат юридичних наук, доцент; Панова Наталія Сергіївна – доцент кафедри, кандидат юридичних наук, доцент.

Кафедрою у навчальному, науково-методичному і дослідницькому напрямках забезпечується викладання таких навчальних дисциплін як Конституційне право України, Муніципальне право України, Конституційне право зарубіжних країн, Конституційно-процесуальне право України, Сучасний конституціоналізм в Україні,  Міжнародно-правові стандарти та права людини в Україні, Загальнотеоретична юриспруденція, Методологія юриспруденції, Історія держави та права України, Історія держави і права зарубіжних країн, Історія вчень про державу та право, Адміністративне право України, Адміністративно- процесуальне право України, Фінансове право України, Судові та правоохоронні органи України, Право Європейського Союзу, Міжнародне право, Порівняльна адміністративістика, Адміністративна відповідальність, Податкове право.

З використанням науково-прикладних досліджень кафедра активно включилася до процесів розробки пропозицій та підготовки законопроектів щодо змін до Конституції України. Відповідно до Указу Президента України  № 190/2015 від 31 березня 2015 року завідувач кафедри А. Р. Крусян входять до складу Конституційної комісії, метою якої є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції України.