Курс лекцій юридичних дисциплін на іноземних мовах

e-mail Друк

В Університеті на базі факультету міжнародно-правових відносин викладається курс лекцій з юридичних дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами для студентів 1-4 курсів усіх факультетів денної форми навчання.

Лекції можуть відвідувати не тільки студенти, які вільно володіють мовою, але й ті, хто володіє мовою в достатній мірі і хочуть вдосконалити його знання. На перші лекції були записані понад 209 студентів всіх факультетів університету, тепер же ця цифра збільшується з кожним роком. Після закінчення навчання всі, хто відвідував заняття, отримують сертифікати, які підтверджують успішне проходження курсу.

Студенти, крім лекцій викладачів НУ «ОЮА», також слухають лекції запрошених викладачів із зарубіжних країн. Так в 2015-2016 навчальному році студенти прослухали лекції провідного американського адвоката Рофіно Лопез з курсом лекцій «Судовий розгляд», Юридичного радника американської компанії «Меєр Браун» Томаса Джерсілд, який читав курс «Корпоративне право», Американського адвоката Вільяма Хіккі з курсом лекцій «Міжнародний арбітраж» і багатьох інших. Національний університет «Одеська юридична академія» з науковим візитом відвідали професор Університету Роттердама Флора Гвадепел (Нідерланди) і Президент Європейської асоціації публічного права, професор Спірідон Флогаітіс які так само провели ознайомчі лекції для студентів.

Національний університет «Одеська юридична академія» співпрацює з такими міжнародними культурними організаціями Alliance Française та Баварський будинок. На основі даних угод про співпрацю неодноразово запрошувалися провідні фахівці в галузі права з Франції, Німеччини, Бельгії, Голландії та інших країн. За останні кілька років Національний університет «Одеська юридична академія» відвідали Глава Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові - Удо Буркхолдер, радник проректора з міжнародних зв'язків та наукової роботи академії економічних наук Молдавії - Герхард Орбанд, доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Істамбульского гуманітарного університету (Туреччина) - Хакан Хакери, доктор юридичних наук, професор, адвокат АТ Legal Services, Свен Готтшальксон з Потсдама, Німеччина, доцент кафедри усного та письмового перекладу німецькою мовою - Христина Дікічі і багато інших. Kevin Vignerot, Andreas Paul, Alisa Bonardot, Toma Dugen, будучи стажистами Alliance Française, протягом року викладали Française juridique, Communication Interculturelle з метою підвищення якості знань мови у студентів і розширення розуміння правових реалій в франкомовних країнах.

Факультет міжнародно-правових відносин радий вітати всіх студентів Національного університету «Одеська юридична академія» на курсах юридичних дисциплін на іноземних мовах. Запис на курс лекцій здійснюється в деканаті факультету.

Студенту Вивчення юридичних дисциплін іноземними мовами