Стажування та працевлаштування випускників

e-mail Друк

Наші випускники - наша гордість!

Випускники факультету вносять свій вагомий внесок в складний процес побудови демократичної правової держави Україна. Ця нелегка робота вимагає від юристів повної самовіддачі, високого професіоналізму та життєвої мудрості, бути гідними своєї професії, своєму покликанню в житті.

Свого часу другу вищу - юридичну освіту отримали в НУ «ОЮА» люди, які зараз грають важливу політичну роль в суспільно-політичному житті країни, регіону, м. Одеси, займають відповідні посади в органах державної влади, центральних і місцевих органах виконавчої влади, правоохоронних органах, господарських органах: Куликов П.М. - Ректор Київського національного університету будівництва і архітектури; Ківан Аднан - Голова Арабського культурного центру, «Меценат Року 2002», «Меценат спорту 2003», переможець Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота Фортуна», нагороджений «Кришталевим рогом достатку» в номінації «За благодійну діяльність 2002»; К.В. Бандура - прокурор м. Миколаєва; Сенченко А.В. - Народний депутат України V, VI, VII скликань; Довгий О.С. - Народний депутат України VIIІ скликання; Дейдей Е.С. - Народний депутат України, доктора наук професора Національного університету «Одеська юридична академія» - Вітман К.М., Василенко М.Д., Овчиннікова А.П.

Випускники НУ «ОЮА» пишаються тим, що вони є представниками Одеської правової школи, прагнуть бути успішними юристами, щоб їх професійний успіх приносив користь суспільству, допомагав людям, сприяв вирішенню завдань, що стоять перед юристами на сучасному етапі державно-правового будівництва в Україні.

Видатні випускники 2016

Соколюк Максим Юрійович
Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю мікроелектроніка.
2016р. - Закінчив факультет заочного навчання №2 Національного університету «Одеська юридична академія» та отримав диплом юриста спеціаліста з відзнакою.
2000-2001 рр. - Комерційний директор ТОВ «Мрія».
2001-2011 рр. - Директор ТОВ «МСОМУ».
2011-2013 рр. - Радник Голови Державної міграційної служби України.
2013р. - Генеральний директор Державного підприємства «Державний центр персоналізації документів».
З 07.12.2015 р - глава Міграційної служби України.

Сенченко Андрій Віленович
Закінчив Ленінградський механічний інститут (1983 р.) за фахом «Виробництво літальних апаратів».
У 2016р. з відзнакою закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство».
Український громадський діяч, політик і підприємець. Народний депутат України V, VI і VII скликань.
Керівник Громадського Комітету «Прозора влада». Президент Фонду регіонального розвитку. Засновник і член опікунської ради Міжнародного фонду допомоги жертвам терористичних актів.
Член партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», голова її Кримської республіканської організації.

Нікулін Ярослав Валерійович
У 2003 році з відзнакою закінчив Севастопольський національний технічний університет і отримав диплом спеціаліста. У 2016 році закінчив з відзнакою факультет заочного навчання № 2 Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство».
Займає посаду заступника директора з безпеки ДП «Морський торговельний порт «Южний».
У своїй професійній діяльності вміло використовує отримані теоретичні знання, підкріплені великим практичним досвідом, свій менеджерський потенціал і управління, аналітичні здібності, а також планування роботи для ефективного вирішення поставлених завдань. Систематично працює над вдосконаленням особистої професійної підготовки, вивчає питання теорії і практики професійної справи.

«... Хочу побажати процвітання Національному університету «Одеська юридична академія» та успіху викладацькому складу. Подякувати Народному депутату України, Президенту НУ «ОНЮА», доктору юридичних наук Ківалову Сергію Васильовичу за гідне керівництво вищим навчальним закладом, який є одним з кращих університетів України випускники якого визнаються не тільки на території України, а й за її межами».

Мізрах Ігор Аркадійович
У 2016р. закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство».
Відомий політичний діяч, який є фахівцем в економічній та правовій сферах, має педагогічну, економічну та юридичну освіти, займається політикою, бізнесом у сфері будівництва, освіти, виробництвом товарів народного споживання, готельним бізнесом, а також творчістю.
Має власні юридичні контори в містах України.
Займається проблемами розвитку портів і логістики морських перевезень. Розробляє і впроваджує інвестиційні проекти.
Відмінник народної освіти України, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки.
Нагороджений орденом Святого Володимира.
Аспірант Академії Педагогічних наук України.
Член спілки журналістів України. Шеф-редактор політичного журналу «Рейтинг». Активний політичний діяч, експерт, юрист, меценат, аналітик, режисер, виконавець, вокаліст.

Стажування та працевлаштування випускників