Наукові гуртки кафедри

e-mail Друк

При кафедрі працює студентський гурток з вивчення нормативних і доктринальних новацій адміністративного права та адміністративно-процесуального права – «Адміністративістика ХХІ століття».

Основна мета гуртка – розвинути у студентів: уміння застосовувати доктринальні досягнення під час виконання базових і галузевих наукових завдань та розв’язання прикладних проблем публічного адміністрування; здатність аналізувати діюче адміністративне законодавство, визначати його недоліки та перспективи удосконалення; уміння використовувати професійні знання з метою обґрунтування та доведення правової позиції в адміністративних судах. Участь у засіданнях гуртка також дозволяє студентам практикуватися у формуванні і представленні доповідей, виступів, промов, ефективному відстоюванні своєї наукової позиції у дискусіях.

У рамках наукової роботи студентського гуртка проходять засідання та круглі столи. Ряд круглих столів було присвяченого розгляду проблем застосування оновленого законодавства, зокрема на круглому столі від 04 червня 2016 р. обговорювалися позитивні та негативні/неоднозначні/суперечливі сторони нового Закону України «Про державну службу».

Учасники студентського гуртка беруть активну участь у наукових конференціях нашого та інших навчальних закладів, у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт тощо.

Научные кружки кафедры