Нові горизонти психології, соціології та політології

Нові горизонти психології, соціології та політології

e-mail Друк

Інформация про ФППС за посиланням:
http://onua.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=321%3A
2010-12-15-12-55-25&catid=224%3Ainstituty-fakultety-kolledj&Itemid=830&lang=ua

VK: https://vk.com/fppsonua
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCZSNBAtsNvHypUPxszYWX0A
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/fpps_onua/
FACEBOOK:https://www.facebook.com/groups/1396009847313007/
WIKIPEDIA: 
https://uk.wikipedia.org/wiki

19 вересня 2016 року одноголосним рішенням Вченої Ради НУ ОЮА Факультет правової політології та соціології було розширено та перейменовано на Факультет психології, політології та соціології!

І справа не лише у назві. Відтепер на факультеті здійснюється підготовка не тільки бакалаврів та магістрів політології та соціології, а й психологів за тими ж освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Започаткування напрямку підготовки за спеціальністю «психологія» дає студентам унікальну можливість ще глибше та якісніше осягнути зміст багатьох процесів, пов’язаних із особистістю та суспільством. Психологія є самостійною галуззю знань, але вона також глибоко пов’язана із соціологічною та політичною науками. З метою забезпечення комплексного підходу до навчання, на базі Факультету психології, політології та соціології створено нову кафедру – соціології та психології, яку очолює доктор психологічних наук, професор Лефтеров Василь Олександрович.

У студентів Факультету психології, політології та соціології є безперечно найкраща можливість отримати найзмістовніші та найглибші знання з усього комплексу соціальних та поведінкових наук. Завдяки новому підходу у навчанні студенти, які закінчать Факультет психології, політології та соціології можуть з гордістю назвати себе експертами у цих сферах. Комплексне поєднання та вивчення соціальних та поведінкових наук забезпечує повноцінне розуміння головних трендів суспільних процесів : від індивідуальної поведінки людини до глобальних політичних та соціальних трансформацій.

Українське суспільство потребує фахових соціологів, політологів та психологів, які здатні пояснити сенс та мету сучасних глобальних змін.

Студенти Факультету психології, політології та соціології – це майбутні лідери, політики, дипломати (на факультеті особлива увага приділяється курсам «Теорія міжнародних відносин» та «Дипломатія України», вивченню іноземних мов), політконсультанти та політтехнологи, державні службовці, соціологи, управлінці високого рівня, аналітики, психологи-практики та науковці, які з впевненістю відповідають найвищим запитам часу.

Життя студентів Факультету психології, політології та соціології цікаве та багатогранне.З 2011 року функціонує Лабораторія соціологічних та політичних досліджень. Студенти проводять масштабні опитування громадської думки, здобувають безцінний досвід для своєї майбутньої професійної діяльності. Вже з перших років навчання Лабораторія надає можливість працевлаштування студентів.

Факультет психології, політології та соціології активно та плідно співпрацює з провідними профільними організаціями: Соціологічною Асоціацією України (САУ) та Міжнародною асоціацією студентів політичної науки (МАСПН). Так, в рамках програм МАСПН студенти Факультету психології, політології та соціології відвідали Велику Британію, Грецію, Нідерланди, Чехію, Францію, Польщу та багато інших країн.

На базі Факультету проводяться Національні Конвенти, наукові конференції, круглі столи, семінари – факультет є організатором близько 40 всеукраїнських та міжнародних студентських заходів щорічно, що підтверджує його статус центру розвитку соціології, політології та психології.

Приєднуйся до спільноти ФППС!

 

Главная