Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця

e-mail Друк

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця:

Одеську школу права гідно представили: професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин, гарант програми «Магістр з міжнародного та європейського права» Пашковський Микола Іванович; доцент кафедри історії держави і права Кацин Михайло Юхимович; доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Дворниченко Дарина Юріївна.

Вони запропонували слухачам інтерактивні лекції з актуальних проблем права Європейського Союзу, а також міжнародного права та міжнародних відносин: Міжнародне кримінальне право і Україна; Історія європейської економічної інтеграції та створення Внутрішнього Ринку ЄС; Вільний рух товарів як один з пануючих принципів Внутрішнього Ринку ЄС; Вільне пересування працівників і поняття «ринкового громадянства»; Угода про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом: виклики та перспективи; Виклики європейської дипломатії в 21 столітті: кейс-стаді операцій в Афганістані, Іраку та Сирії; Європейська дипломатія та кіпрська проблема.

Колеги з Донецького національного університету імені Василя Стуса високо оцінили викладацьку майстерність представників професорсько-викладацького складу Національного університету «Одеська юридична академія».

Проведення циклу лекцій сприятиме укріпленню ділових та професійних зв’язків між Національним університетом «Одеської юридичної академії» та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, що є вкрай необхідним для збереження та розповсюдження надбання TEMPUS IV Program «Development of master's program in European and International Law in Eastern Europe - InterEULawEast» по його завершенню.

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+, USAID TEMPUS Участь у реалізації проектів програми TEMPUS Викладачі Національного університету «Одеської юридичної академії» 6-9 грудня 2016 року провели цикл лекцій для студентів та аспірантів Донецького національного університету імені Василя Стуса у м. Вінниця