VІІ Національний конвент

e-mail Друк

Міжнародна Асоціація Студентів Політичної Науки (Україна), International Association for Political Science Students (Ukraine), Факультет психології, політології та соціології, Національного університету «Одеська юридична академія»

Дорогі друзі!

21-22 квітня 2017 року МАСПН (Україна) проводить VІІ Національний конвент на базі Факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія». До участі запрошуються як окремі дослідники, так і делегації від вищих навчальних закладів (до складу можуть увійти: науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних внз, аспіранти та здобувачі, студенти). Будемо раді вітати всіх, хто цікавиться політичною наукою, незалежно від профільної спеціальності.За матеріалами конференції буде видана збірка наукових праць.

Найкращі роботи додатково безкоштовно (!) будуть опубліковані у інтернет-виданні «SPACE: Society, Politics, Administration in Central Europe», яке є фаховим виданням з політичних наук http://www.space.nuoua.od.ua/